Exodus, 2021 mali yılı için yıldan yıla %350 artışla yaklaşık 96 milyon dolar gelir bildirdi.

Exodus, 2021 mali yılı için yıldan yıla %350 artışla yaklaşık 96 milyon dolar gelir bildirdi. Büyük yazılım kripto para cüzdanı Exodus, 75 milyon dolarlık kitle fonu sermaye artırımının ardından dijital varlık menkul kıymetleri şirketi Securitize Markets'ta halka açıldı.

Exodus'un hisseleri Çarşamba günü Securitize'de işlem görmeye başladı ve Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerinden yatırımcılara ve 40'tan fazla ülkeden uluslararası yatırımcılara Exodus A Sınıfı adi hisse senedi ticareti yapma imkanı verdi.

EXOD borsa sembolü altında işlem gören Exodus Class A adi hisse senedi, adi hisse senedi jetonları aracılığıyla Algorand blok zincirinde dijital olarak temsil edilir. Exodus sözcüsüne göre Securitize Markets, Eylül 2021'de tZero'da piyasaya sürüldükten sonra Exodus hisselerini listeleyen ikinci ticaret merkezi. Richardson dedi ki:

"Securitize'ın platformu, çoğu perakendeci olan 6.800'den fazla yatırımcıyı bünyemize katmamızı ve 75 milyon dolar toplamamızı sağladı. Şimdi, platformlarında Exodus hisselerinin ticareti ile hepsi tek bir çatı altında. Hisselerimizi alıp satma kabiliyetimizin artmasından dolayı çok heyecanlıyız.”

Daha önce bildirildiği gibi Exodus, Mayıs 2021'de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından onaylanan mini bir ilk halka arz satışı yoluyla 75 milyon dolar topladı. SEC daha önce Securitize platformunu 2019'da bir transfer acentesi olarak kaydettirdi. Dijital menkul kıymetler platformu bazı büyük şirketler tarafından destekleniyor. Coinbase, Morgan Stanley yatırım fonları ve Blockchain Capital dahil olmak üzere kripto şirketleri ve yatırımcılar.

“Artık Exodus hisseleri, perakende yatırımcıların Securitize Markets'ta işlem yapmaları için hazır olduğundan, hisseleri için daha büyük bir pazar, fiyat keşfi ve likidite potansiyeli yaratıldı ve bu, sermayelerini artırmak isteyen diğer birçok özel işletmeye bir örnek olmalı. topluluk," dedi Securitize CEO'su Carlos Domingo.

Kripto İle İlgili Hisse Senetleri İcra Emrine Olumlu Tepki Verdi

Exodus başlangıçta hisselerini birim başına 27.42 $ fiyatla sattı. TradingView'deki mevcut en son verilere göre, EXOD 14 Mart'ta 15.9 dolardan işlem görüyordu.

Exodus A Sınıfı adi hisse senedinin 90 günlük grafiği. 

2015 yılında kurulan Exodus, merkezi olmayan bir kripto borsası ile entegre edilmiş büyük bir yazılım kripto para cüzdanıdır. Geçen hafta şirket, 2021 mali yılı için yıldan yıla %350 artışla yaklaşık 96 milyon dolar gelir bildirdi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ