Başlığa merak kesildiniz değil mi?

Ey Bitcoin ve Kripto Para Yatırımcısı!

Başlığa merak kesildiniz değil mi? Bitcoin ve kripto para yatırımcısının her zaman nasihate ihtiyacı var. Hep tavsiyeler beklenir durur ama biz biraz nasihat verelim dedik. Söylediklerimiz yatırım tavsiyesi olmadığı gibi yatırım nasihati hiç değil. Sadece yolda olanlara ufacık bir ışık kaynağı.

Ey Bitcoin ve kripto para yatırımcısı! İster büyük olsun ister küçük olsun hiçbir kripto para projesine hor gözle bakma. Zira bilemezsin, belki de o küçücük gördüğün proje ileride kripto para piyasasının büyüklerinden biri olacak. Bak karşında MANA örneği duruyor canlı bir şekilde değil mi?

Kripto para projelerine sadece  sıralamadaki yerlerine bakarak itibar etme. Zira geçmişte önde olan bir çok kripto para projesinin değersizleştiğini görebileceğin gibi gerçek değerine çok sonradan ulaşan kripto paraların farkına varmışsındır.

Kripto paralar için kendini yiyip bitirme. Yatırımını yaparken ölçülü ol. Bir günde zengin olma hayalleri kurma! Gerçekçi ol! Hırsının hasar olabileceğini unutma!

Ey Bitcoin ve kripto para yatırımcısı! Sabırlı ol! Beklemeyi bil! Paniğin hiçbir şeye yaramadığını hiçbir zaman unutma! Bu piyasada aceleci olanların her zaman zarar ettiğini ancak beklemeyi bilip sabır gösterenlerin kazançlı çıktığını aklından çıkarma! Özetle sabrın sizi kazançlı çıkaracağını unutmayın!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ