Fasttoken (FTN), 18-20 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ilk takas teklifini (IEO) duyurmaktan heyecan duyuyor.

Fasttoken, Kripto Para Birimi FTN

Fasttoken (FTN), 18-20 Ocak 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ilk takas teklifini (IEO) duyurmaktan heyecan duyuyor. Sınırlı sayıda 10 milyon token, kişi başına 0,35 euro fiyatla halka açık satışa sunulacak. jeton.

Fasttoken, Fastex Chain, Fasttoken, ftNFT pazar yeri, Fastex Pay ve ekosistemin meta veri deposu Fastex Verse'yi içeren eksiksiz bir Web3 odaklı ekosistem olan Fastex'in resmi kripto para birimidir.
Fastex ekosistemi, kullanıcılara kesintisiz ve entegre bir deneyim sağlamak üzere tasarlanmıştır ve ekosistem içinde sunulan çeşitli özellikler ve hizmetlerle kolayca etkileşim kurmalarına olanak tanır. Testini Şubat 2023'te yapacak olan Fastex Zinciri, ekosistemin belkemiği görevi görerek yenilikçi, bir sonraki seviye mutabakat mekanizması, kanıt-ve-etkinlik sağlar.

Fasttoken IEO, kullanıcılara yenilikçi ve heyecan verici Fastex ekosisteminin bir parçası olma fırsatı sunuyor. Sınırlı sayıda jetonla, Fastex topluluğu artık yeni üyelere açık ve erken benimseyenler olma fırsatı sunuyor. Fastex, bireyleri büyüyen bir topluluğa katılmaya ve parçası olmaya davet ediyor.

Fastex Hakkında
Fastex ekosistemi, Fastex Verse, ftNFT pazar yeri, Fastex Chain, Fastex Pay kripto ödeme sistemi, Fasttoken ve Fastex Exchange kripto ve değişim platformu dahil olmak üzere Fastex ürünleri için markalı bir ev olarak faaliyet göstermektedir.

7000'den fazla kullanıcı ve 500'den fazla iş ortağından oluşan geniş bir ağ açan Fastex, işletmeler ve topluluklar için etkili çözümler sunmayı ve Web 3.0 teknolojilerini her zamankinden daha erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ