Bu yazımızda sizlere FC Barcelona Fan Token (BAR) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BAR Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi BAR Coin

Bu yazımızda sizlere FC Barcelona Fan Token (BAR) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve BAR Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

FC Barcelona Fan Token (BAR) Nedir?

FC Barcelona Fan Token (BAR), Barcelona Futbol Kulübü ("Barcelona") taraftarlarına Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir yardımcı program tokenidir.

BAR, Ethereum üzerine kurulu bir Yetki Kanıtı yan zinciri olan Chiliz Zincirinde bir yardımcı program tokendir ve esas olarak aşağıdakiler için kullanılır:

Yönetim: BAR sahipleri, Barselona tarafından yayınlanan çeşitli sözleşme bağlayıcı "taraftar kararı" anketlerinde akıllı sözleşme yoluyla oy kullanabilirler.

Ödüller: BAR sahipleri Socios'taki etkileşimlerden ödüller kazanabilir.

Staking: Gelecekte, Fungible Token (NFT) ödülleri kazanmak için BAR stake edilebilir.

BAR'ın toplam 40.000.000 token arzı vardır ve bunun 600.000'i başlangıçta bir Taraftar Token Teklifi yoluyla kulüp hayranlarına dağıtılmıştır. Kalan tokenler Barselona'ya aittir ve topluluk faaliyetlerine katılarak ve doğrudan borsalardan satın alarak elde edilebilir.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ