BTCUSD, önemli bir destek bölgesini 8.950 dolardan atlıyor. Bitcoin'deki uzun vadeli yatırımcılar bunu mükemmel bir satın alma fırsatı olarak görüyor.

BTCUSD, önemli bir destek bölgesini 8.950 dolardan atlıyor. Bitcoin'deki uzun vadeli yatırımcılar bunu mükemmel bir satın alma fırsatı olarak görüyor.

ABD Federal Rezervi, ayın başlarında ekonomiyi tekrar yoluna sokmak için gereken önlemleri alacağını açıkladı. 1.2 trilyon dolarlık teşvik uyarısı, tüm ABD vatandaşlarına 1.200 dolarlık desteği doğrudan banka hesaplarına yatırıldı.

ABD gösterge endekslerindeki düşüş, yatırımcılar hisse senedi piyasalarından çıkmaya başladığında Bitcoin için bir nimet olduğunu kanıtladı. Riskten korunma yaklaşımları ve BTCUSD'nin deflasyona karşı bir riskten korunma olduğunu iddia eden yatırımcılarla daha fazla yatırımcı BTC'ye yatırım yapmaya başladı.

Bitcoin'leri yöneten fonlar bu yıl katlanarak artıyor

Veriler, onay için SEC'e başvuran fon sayısının yıl başından bu yana önemli ölçüde arttığını göstermektedir.

Grayscale İnvestments, Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash gibi çeşitli Kripto para birimleriyle ilgilenen bir fon. Genel Müdürü, AUM veya yönetim altındaki Varlıklar'ın bu yıl önemli ölçüde büyüdüğünü iddia ediyor.

1.200 dolarlık teşviki alan birçok kişi bu parayı BTCUSD yatırımlarına yatırmıştı.

BTCUSD'ye yapılan yatırımlar düşüşe rağmen neden artıyor:

Herhangi bir piyasaya yatırım yapmak için en iyi zaman, piyasanın açgözlü olmadığı zamandır. Şu anda, BTCUSD'nin son iki gün içinde % 7 civarında azalmasıyla, çok sayıda salıncak alıcısı çıkacaktı.

Akılda tutulması gereken önemli bir husus, Bitcoin ve diğer kriptoların çoğunun yeni bir aşamada olmasıdır. Ancak bunların yıkıcı ve finans ve teknoloji alanında bir devrim olduğuna şüphe yok.


 Bu nedenle, BTCUSD'ye herhangi bir yatırım yapmadan önce uzun vadeli bir vizyon olmalıdır. Haftalık grafiğe bakarsak, uzun bir süre boyunca BTCUSD'nin istikrarlı bir şekilde arttığını görebiliriz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ