Gelgit bittiğinde, tüm tekneler batıyor ve krizin bu ilk aşamasında gördüğümüz şey bu. Bitcoin ve dijital para birimleri, geleneksel hisse senedi piyasalarında olduğu gibi kısa vadede benzer derecede etkilenmiştir.

FED

Gelgit bittiğinde, tüm tekneler batıyor ve krizin bu ilk aşamasında gördüğümüz şey bu. Bitcoin ve dijital para birimleri, geleneksel hisse senedi piyasalarında olduğu gibi kısa vadede benzer derecede etkilenmiştir. Ancak orta ve uzun vadede, yatırımcılar gelecekteki senaryolara bakmaya başladığında bazı değişimler görebiliriz. Bir şey açık - enflasyon geliyor. Dolayısıyla, TIP'ler, altın ve kamu hizmetleri geleneksel çağrı limanlarıdır - Bitcoin de kalıba uyar.

Yüksek kaldıraçlı şirketler, artan maliyetlerden geçme yeteneği olmadan kısa vadede sorun yaşayacaktır. Bu nedenle S&P, bazı şirketlerin azalan marjlarla yakalanacağı ve diğerlerinin talep toparlanmalarına sahip olacağı ve Fed'in nakit enjeksiyonunu teşvik eden talebinin maliyetlerini geçme ve gelirlerini arttırma yeteneğine sahip olacağı karışık bir çanta olacaktır.

 Bitcoin, gelişmekte olan piyasa para birimlerinin başarısız olduğunu görmeye başladığımız için sınır ötesi işlemlerde bazı kullanımlar görebiliyordu. Doların güçlü bir şekilde çekilmesi, bazı vatandaşları serveti korumak ve taşımak için başka yollar aramaya zorlayacak sermaye akışlarında artan kısıtlamalar görecektir. Yüksek egemen risk primi ve derecelendirme indirimleri kartlarda bulunmaktadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ