Kripto ticareti, son birkaç yılda en popüler ticaret biçimlerinden biri haline geldi.

Kripto ticareti, son birkaç yılda en popüler ticaret biçimlerinden biri haline geldi. Fiyat oynaklığı ile eklenen 24 saatlik piyasa, onu en heyecan verici ticaret sınıflarından biri haline getiriyor, ancak en popüler kripto borsalarından bazıları saçma ticaret uygulama fiyatları ve ticaret özgürlüğü kısıtlamaları talep ediyor. Feeless Trade tokenleri (FLT), devrim niteliğindeki değişim platformlarıyla bu kavramı değiştirmek için burada.

Duygusuz ticaret, nakit, veri ve kimliğiniz üzerinde yönetime sahip olmanın temel bir insan hakkı olabileceği fikrine göre şekillendirilmiştir, proje, ademi merkeziyetçiliğin gezegenin her yerindeki bireyleri haklarını savunmak için güçlendirmenin anahtarı olduğuna inanma eğilimindedir. Kripto para birimlerinin istihdamı, platform bu yöne sahip olmak için dünyaya yardım ediyor.

FLT, Cryptocurrency'in hızla benimsenmesiyle, dünyanın her yerindeki bireylerin paralarını yönetmelerini ve fonlarına herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden erişebilmelerini kolaylaştırmaya hazır olduğuna inanma eğilimindedir. Bilgilerini, veriye karışmayı pek olası kılan kriptografi ile güvenli bir blok zinciri ile savunmak.

Feeless Ticaret Borsası özel tohum turu, 16 Haziran 2021'de toplanan fonlarda toplam 200.000 ABD Doları ile sona erdi.

FLT, kripto ticaret ekosistemini nasıl yeniden tanımlamayı hedefliyor?

FLT protokolü, insanların yaşamları üzerinde uzun vadeli, yardımcı bir etkiye sahip güzel, kolay ve mantıklı para hizmetleri oluşturarak nakit paranın nasıl taşındığını, harcandığını ve yatırım yapıldığını ve blok zinciri teknolojisini demokratikleştirecek. Duygusuz değişimin temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Ödeme

Firma, ödeme kanallarının kullanıcıları platforma çektiği, ticaret ve finansal hizmetlerin ödemeye yeniden yatırılabilecek nakit sağladığı erdemli bir döngüyü etkinleştirmek ve sürdürmek için ödeme çözümünü kullanmayı hedefliyor. 3 dikeye yayılan ürün çözümlerimiz, amacı destekleyen ve Dünyanın Kripto Para Birimi'ne Geçişini Hızlandıran uzun vadeli bir sistem oluşturuyor.

Güvenlik ve Uyumluluk Taahhüdü

Güvenlik ve uyumluluk, kripto para birimini kabul etmenin temel taşlarıdır. Platform, farklı şeylerin yanı sıra harici sızma testi, tehdit modelleme ve risk yönetimi değerlendirmelerini içeren kapsamlı bir güvenlik analizi gerçekleştirdi.

İlk olarak 2014 yılında ilan edilen Ulusal Standartlar ve Teknoloji Siber Güvenlik Çerçevesi Enstitüsü, kişisel sektör şirketlerinin siber tanımlama, koruma, tespit etme, yanıt verme ve yaşama yeteneklerini oluşturma, değerlendirme ve geliştirme yolunda bir dizi güvenlik önlemleri alma.

Fiat Kurumlarının Desteği:

Platform, kolay katılım ve likidite sağlamak için en büyük fiyat kurumlarından bazılarını destekler ve daha fazla ilişki kurar.

Feeless trade Exchange, kullanıcıların kripto ticareti yaparak sonraki fiyat tekliflerine uymasını sağlar:

● En basit uygulama fiyatlarına erişim ile derin likidite.

● Merkantilizm içermeyen yüksek hacimli hesaplar (FLT stake indiriminden sonra) rekabetçi ücretlerle sunulur.

● İndirimli token dağıtımları (Syndicate) ve ticaret etkinliğine dayalı yarışmalar (Ticaret Arenası), mevcut heyecan verici etkinliklerin çoğu.

● Yüksek düzeyde kullanılabilirlik, kesinlikle esnek ve yatay olarak yükseltilebilir öğeler, kurumsal düzeyde altyapı tarafından desteklenir.

● Feeless trade Exchange, spot ticaret ile hayata geçti, ancak platforma birçok seçenek ve promosyon yapıldığından, her perakende ve şirket kullanıcısı için tam teşekküllü bir merkantilizm platformu haline geldi.

● Feeless trade Exchange, FT işlem çiftlerini ve FLT ile ilgili faaliyetleri kolaylaştırarak FLT likiditesini de destekler.

FLT, minimum ücretli ticaret deneyimi için bir endüstri standardı belirlemeye çalışır; Binance ve Kucoin gibi mevcut en iyi borsaların öncelik vermediği bir şey. Feeless Trade'de tüccarlar gerçekten önce gelir.

Tokenomik ve Ön Satış

FLT, web sitesini ve teknik incelemeyi planlandığı gibi başlatarak yol haritasında iyi bir yolda ilerliyor. FLT protokolü şimdi ön satış için hazırlanıyor. FLT'nin toplam piyasa arzı 500.000.000 token olarak belirlendi ve ilk token dağıtımı şu şekilde gerçekleşti:

● %10 Özel Tohum Turu

● %30 Herkese Açık Ön Satış

● %15 Döviz Likidite Havuzu

● %15 Ekip/Danışman

● %30 Pazarlama ve Ortaklıklar, Ödüller ve Airdroplar, Şirket Rezervi

Büyük satışlara karşı korunmak için Feeless Trade, aşağıdaki şekilde devam eden bir hak kazanma stratejisi benimsedi (her zaman aralığı, FLT'nin takas lansmanı ile aynı anda başlar):

● Danışmanlar: 8 aylık uçurum, ardından aylık %9,33

● Halka Arz: 20 gün kilitleme ve ardından tüm tokenlere anında erişim

● Başlangıç Turu: 6 aylık uçurum, ardından aylık %10

● Takım: 1 yıl uçurum, ardından aylık %9,33

Bu, FLT oynaklığını sınırlamak için ekip ve danışman tokenlerinin yanı sıra tohum tur tokenlerinin muhafazakar bir şekilde kullanılmasını sağlayacaktır. Hak kazanma ayrıca yatırımcıların rug pull  dolandırıcılığına kurban gitmeyeceklerini bilmelerini sağlar. Rug pull dolandırıcılıklarına karşı güvenlik ve güvence, geçen yıl piyasada birkaç rug pull vakası olduğu için kilit önemdedir.

Feeless Ticaret Borsası hakkında daha fazla bilgi edinmek için Feelesstrade.com adresini ziyaret edin.

Twitter : https://twitter.com/FeelessTrade

Telegram: https://t.me/FeelessTrade

Medium : https://flteam.medium.com/

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ