Bu yazımızda sizlere Fenerbahçe Fan Token (FB) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FB Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere Fenerbahçe Fan Token (FB) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FB Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Fenerbahçe Fan Token (FB) Nedir?

Fenerbahçe Fan Token (FB), Fenerbahçe’nin en büyük gücü olan taraftarlarımıza taraftar token’ı olarak tanımlanan kripto varlıklara sahip olma fırsatı sunulan kripto para birimidir.

Fenerbahçe Fan Token ile kulübün taraftarlarının kulüp ile etkileşimleri artacak, bağlılık odaklı iletişim güçlenecektir.

ICRYPEX Kripto Fest 2021 - Avrupa'nın En Büyük Kripto Para Konferansı Başlıyor!

Fenerbahçe Fan Token (FB) ile “Fenerbahçe neredeyse taraftarı oradadır” diyen taraftarlar; yapılacak taraftar oylamalarına, stadımızda düzenlenecek özel etkinliklere, takımımızla, sporcularla düzenlenecek buluşmalara katılarak kulübümüzle ilgili belirli adımlarda da söz sahibi olma imkanına sahip olacaklardır. Fenerbahçe Token sahibi olan taraftarlar, dijital dünyadan gerçekliğe uzanan deneyimlerle eşsiz heyecanı paylaşacaklar, Fenerbahçe’nin en yakınında olma imkanı yakalayacaklar.

Taraftarının gücüyle dahil olduğu her alanda farkını ortaya koyan, rekorların karşılığı olan kulübümüz; yeni dünyanın dinamiklerinden biri olarak dünya genelinde ve ülkemizde tüm ilgiyi üzerine toplayan kripto varlık dünyasında da farkını ortaya koyacak!

Fenerbahçe Token Ne Getiriyor?

Fenerbahçe Token sahipleri şu avantajlara sahip olacaklar

  • Token sahipleri marş seçimi yapabilecek,
  • Forma tasarımını belirleyebilecek,
  • Tesislerdeki bölüm adlarını belirleyebilecek
  • Sporcularla tanışma etkinliğine katılma olanağı sağlayacak,
  • Teknik heyetle tanışma imkanı sağlayacak,
  • Stat ve tesis turlarına katılma olanağı da sağlayacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ