Ferrum Network, ilk kez EVM olmayan bir blok zincirinde piyasaya sürüldüğü, bir hizmet olarak staking ürününün Algorand'da piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Ferrum Network, Algorand

Ferrum Network, ilk kez EVM olmayan bir blok zincirinde piyasaya sürüldüğü, bir hizmet olarak staking ürününün Algorand'da piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Ayrıca, çok zincirli token köprüsünü bu yılın ikinci çeyreğinin sonuna kadar Algorand'a eklemeyi ve blok zinciri birlikte çalışabilirliğini artırmayı taahhüt etti.

Staking-as-a-service nihayet Algorand blok zincirine geliyor ve yakın geçmişte hisse ispatı blok zinciri ağı için birçok gelişmeye katkıda bulunuyor. Ferrum Network, hizmetin başladığını duyurdu ve Ethereum olmayan bir Sanal Makine  EVM  blok zincirinde hizmet olarak staking'i ilk kez başlattığını ortaya koydu.

Blok zinciri birlikte çalışabilirliği çağını başlatmak amacıyla 2018 yılında piyasaya sürülen Ferrum, ürünlerini PoS blok zincirine entegre etmek için Algorand ekibinden bir hibe aldığından beri hizmeti entegre etmek için çalışıyor.

Hizmet olarak staking oldukça yeni bir kavram ve Ferrum'un CNF ile paylaştığı basın açıklamasında iddia ettiği gibi, Algorand ağının şimdiye kadar böyle bir hizmeti yoktu. Entegrasyonla, Algroand token standardını kullanan herhangi bir proje, Ferrum ürün grubuna sorunsuz bir şekilde erişebilir.

Ferrum Network'ün ortaklıklar ve büyümeden sorumlu başkan yardımcısı Nick Odio şunları söyledi: Bu entegrasyon, Ferrum'un Birlikte Çalışabilirlik 2.0'a yönelik arayışında önemli bir basamak anlamına geliyor. Bu, Ferrum'un EVM uyumlu olmayan bir ağ ile tamamladığı birçok entegrasyondan ilkidir ve bunun için Algorand'ı yanımızda görmekten onur duyuyoruz.

Algorand-Ferrum ortaklığı, hizmet olarak stake entegrasyonu ile bitmiyor. Bu yılın ikinci çeyreğinin sonunda Ferrum, çok zincirli token köprüsünü Algorand'a ekleyecek. Bu entegrasyonu “blok zinciri birlikte çalışabilirliği için çığır açan bir gelişme, varlıkların çok sayıda EVM uyumlu zincirden Algorand ve diğer EVM uyumlu olmayan ağlara sorunsuz köprülenmesine ve değiştirilmesine izin veren” olarak lanse ediyor.

Sonunda Algorand, Ferrum'un birlikte çalışabilirlik protokolünü tam olarak entegre eden ilk EVM olmayan ağ olacak. Bu, Algorand Sanal Makinesini  AVM  Ethereum Sanal Makinesi ile uyumlu diğer blok zincirleriyle ve diğer bağımsız blok zincirleriyle birlikte çalışabilir hale getirecek ve zincirler arası birlikte çalışabilirlik dünyasının temelini atacaktır.

Algorand'daki DeFi başkanı Daniel Oon şunları söyledi:

Ferrum'un Algorand'da canlı yayına geçmesinden heyecan duyuyoruz, bu sürüm kullanıcıların zaman tercihlerine göre bir stake havuzu seçmelerine ve sulu ödüller kazanmalarına olanak tanıyor,dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ