Bu yazımızda sizlere Fetch.Ai (FET) Nedir? sorusunun cevabını vermeye ve proje hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Fetch.Ai (FET) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla FET Token

Bu yazımızda sizlere Fetch.Ai (FET) Nedir? sorusunun cevabını vermeye ve proje hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Fetch.Ai (FET) Nedir?

Fetch.Ai, "özerk yazılım aracılarının yararlı ekonomik işler yaptığı gerçek dünyanın merkezi olmayan dijital bir temsilidir". Bunu yapmak için büyük ölçüde Makine Öğrenimi (ML) ve Yapay Zeka (AI) kullanır.

Fetch'in amacı "muazzam manuel müdahale gerektiren sınırsız sayıda piyasayı otomatikleştirmek". Ekibe göre, otonom ekonomik işlemlerin çok hızlı bir şekilde çalışan, neredeyse sorunsuz çalışan piyasa yerleri sunması bekleniyor.

Fetch.AI özünde, karmaşık bir sistemin birden çok bileşenini entegre eden neredeyse otonom bir sisteme, ML / AI sonuçlarının karar verme sürecine kolay entegrasyonuna ve kullanımına (ML / AI tekniklerinin tam olarak anlaşılmasına gerek kalmadan) ve toplu zekaya dayanır. Karar verme süreçlerinde iyileştirmeye yol açan silo dışı bir yapay zeka modeli oluşturmak için makine ve insan zekası.

Fetch.AI (FET) tokenı, Fetch.AI ağında değer değişimi olarak kullanılır. Tüm işlem ücretleri için ödeme yöntemidir ve ayrıca deftere iade edilebilir bir kayıt yöntemidir ve genel ağı güvence altına almak için stake edilebilir.

FET Token Nedir?

Fetch.AI, ekonomik bir internet oluşturmak için makine öğrenimini ("ML"), yapay zekayı ("AI"), çok aracılı sistemleri ve merkezi olmayan defter teknolojisini bir araya getirir.

Donanım, hizmetler, insanlar ve altyapı, etkili tanıtımlar ve tahminler yoluyla faydalı işler yapabilir. Fetch’in amacı, şu anda muazzam manuel müdahale gerektiren sınırsız sayıda piyasayı otomatik hale getirmektir. Otonom ekonomik işlemler, dijital hızda çalışan, neredeyse sorunsuz pazar yerleri sunacak. Fetch.AI, günümüzün ve yarının karmaşık sorunlarına çözümler oluşturmak için seri veya paralel olarak çalışan Fetch.AI platformunda herkesin çok sayıda ekonomik temsilciye sahip olduğu bir dünya öngörüyor. İnsanların üretebileceğinden çok daha zarif ve verimli olan anahtar unsurlarından bazıları şunlardır:

Karmaşık bir sistemin birden çok bileşeni için neredeyse otonom sistem entegrasyonu.

Makine öğrenimi / yapay zeka tekniklerini çok fazla anlamadan makine öğrenimi / yapay zeka sonuçlarının karar verme sürecine kolay entegrasyonu ve kullanımı.

Silo dışı bir yapay zeka modeli oluşturmak için makine zekası ve insan zekası arasındaki toplu zeka, karar verme süreçlerini iyileştirir.

Bu linke tıklayarak Binance’ten  Fetch.Ai (FET) coini %10 komisyon indirimiyle alabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ