Bu yazımızda sizlere Filda Coin (FILDA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FILDA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Filda Coin (FILDA) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi FILDA Coin

Bu yazımızda sizlere Filda Coin (FILDA) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FILDA Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Filda Coin (FILDA) Nedir?

2021'in başlarında, ödünç alma ve ödünç verme için bir avuç varlık ve madencilik havuzları ile piyasaya Filda projesi 2,1 milyar USD'yi aşan mevduat ve kredi toplamına ulaştı. Diğerlerinin yanı sıra MDEX ve DOGESWAP ile stratejik ortaklıklar kurdu. Ve bu ay Huobi'de listelendi.

Kar amaçlı yatırım yapmak için FilDA tokenlerini üçüncü taraf pazarında daha rahat ödünç alabilirsiniz.

ETH üzerindeki bir defi projesinden en büyük farkı, HECO'nun getiri oranının çok yüksek olmasıdır, örneğin USDT %50 APY'ye ulaşabilir. Ve ücretler çok düşük kalıyor. Web sitesine biraz stil, gelişmiş bir UX ve kullanıcı dostu özellik eklemek için bir İtalyan web tasarımcısı bulundu.

Ayrıca proje Batı'ya olan ilgimizi ve ağımızı da büyütüyoruz. Telegram grubu arkadaş canlısı, bilgilendirici ve İngilizce konuşanlar tarafından kullanılabilir. İngilizce ana diliniz olmasa bile, genellikle yardımcı olabilecek üyelerimiz vardır. Ayrıca büyüyen bir Twitter'ımız var ve tüm güncellemeleri tweet'ler aracılığıyla gönderiyoruz. Daha detaylı makaleler Medium'da yayınlanmaktadır.

HECO, çok sayıda kullanıcı ve varlığın bulunduğu ve HECO zincirinin gazının çok düşük olduğu Huobi ECO Zinciri anlamına gelir. Kullanıcılar kolayca katılabilir ve yüksek ücretlerle yükümlü olmazlar.

Doğu'da büyük bir topluluk tabanımız var ve bunların hepsi hızlı bir şekilde başlamamıza yardımcı olabilir ve büyüdükçe HECO ile HECO'nun diğerlerine rakip olacak sağlam bir DeFi platformu olduğunu göstermeyi umuyoruz.

Lansmandan sonraki bir ay içinde 500 milyon ABD doları TVL'yi aştık. Bu inanılmazdı. Ve büyüme devam etti.

Elbette burada durmayacağız.

ShadowTokens ve PolyNetwork ile çapraz zincir teknolojisi konusunda işbirliği yapıyoruz. BSC ve ETH'yi birbirine bağladılar ve bu temeli genişletmeye devam edeceğiz.

FilDA projesi yatırımcılar için güvenli ve dostça mı?

İlk olarak, DeFi'yi seviyoruz. DeFi'nin ruhu, blok zincirinin ruhudur. “Ben herkes içinim ve herkes benim için” dünyasıdır. Dolayısıyla özel sermayemiz, ön madencilik, finansmanımız yoktu, herkes aynı andan itibaren yanımızda; adil lansman Biz FilDA'yız, siz FilDA'sınız, herkes FilDA olabilir.

Ekip, ekibin ve projenin sürekli çalışmasını desteklemek için kullanılan madencilikten %5 token ödülü alır ve diğer %95'i platformdaki ödüller içindir.

Takımın %5'inden DAO havuzundakilere de bonus veriliyor!

İkincisi, güvenlik bir projenin en önemli temelidir. Heco'da Chainlink ile işbirliği yapan ilk DeFi projesiyiz. Biz bile varlıkların fiyatını değiştiremeyiz. Ayrıca varlık güvenliğini sağlamak için 3 güvenlik şirketini kod denetimi yapmaya davet ettik.

Bir yandan herkese adil olmak, diğer yandan herkes için güvenli olmak istiyoruz. Takip ettiğimiz DeFi budur. Kullanıcılarımız kabul ediyor.

Tokenler gelecekte nasıl değiştirilebilir?

Şu anda dolaşımda 50 milyonun biraz altında tokenimiz var. Toplam miktar 500 milyon. Bunlar 4 yıl boyunca (lansmandan itibaren) istikrarlı bir şekilde piyasaya sürülecek. Sürüm şu anda şu şekilde dağıtılmaktadır:

%65 bankacılık

%15 LP

%15 DAO

%5 takım

FilDA'ya sahip olmak, oy kullanma hakkına sahip olmaktır.

Zirvede, FilDA'nın mevduat ve kredilerde 2,1 milyar ABD doları vardı ve şu anda 1,2 milyar. Tek bir FilDA'ya sahip olmak, bir sahibinin FilDA yönetimine katılmasına izin verebilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ