Yatırım kıyasıya bir dünya olabilir. Bu işte duygusallığa yer yoktur ve bu nedenle dünyanın başarılı yatırımcıları yaklaşımlarında katı ve hatta belki de alaycıdırlar.

Filecoin (FIL) ve Avalanche (AVAX) Sahipleri Neden TMS Network

Yatırım kıyasıya bir dünya olabilir. Bu işte duygusallığa yer yoktur ve bu nedenle dünyanın başarılı yatırımcıları yaklaşımlarında katı ve hatta belki de alaycıdırlar. Bir yatırım beklenen getiriyi sağlamıyorsa veya zarar ettiriyorsa, o zaman yatırımı kesin ve bu parayı amaçlandığı gibi çalışacağı başka bir yere taşıyın. Bu nedenle Filecoin (FIL) ve Avalanche (AVAX) sahipleri TMS Network (TMSN) ön satışına yatırım yapmayı düşünmelidir.

Filecoin (FIL)

Filecoin (FIL) şu anda aslında mor bir yama içinde. Filecoin (FIL), diğer pek çok kripto para gibi bir DeFi projesidir, ancak Filecoin (FIL) farklı bir şey sunar. Filecoin (FIL), Web 3.0 projelerini barındırmak yerine, kullanıcıların sanal depolama alanı kiralamasına olanak tanır. Bir anlamda, Filecoin'in (FIL) gerçekte sunduğu şey bir bulut hizmetine çok benzer.

2023'ün başında Filecoin (FIL) yaklaşık 3 dolar değerindeydi ve o zamandan beri 7 doların üzerine çıktı. Filecoin (FIL) gibi birçok analist büyük şeyler tahmin ediyor ama sonuçta bunun herhangi bir bulut hizmetinden hiçbir farkı yok.

Avalanche  (AVAX)

Pek çok endüstri gözlemcisi, özel blockchain ağları ve merkezi olmayan uygulamalar için Katman 1 protokolü olan Avalanche'ı (AVAX) Ethereum'un ciddi bir rakibi olarak görüyor. Özellikle çok sayıda çekici özelliği nedeniyle birçok proje Avalanche'a (AVAX) alınmıştır. Avalanche (AVAX) aynı zamanda yüksek işlem hızları (saniyede 6.500) ve son derece saygın ölçeklenebilirlik sunar.

Ancak, Avalanche'ı (AVAX) geliştiriciler arasında bu kadar popüler yapan tüm 'ıslıklara ve zillere' rağmen, fiyat her zaman mücadele etti. Pek çok piyasa uzmanı, Avalanche'ın (AVAX) pek çok vaatte bulunduğunu ancak bunları yerine getirmediğini düşünüyor.

TMS Network (TMSN)

TMS Network (TMSN), yakında herkesin dilinde olacak bir isim. Bunun nedeni, kripto para piyasasını ve muhtemelen tüm yatırım sektörünü değiştirmek üzere olmasıdır. TMS Network (TMSN) bir ticaret borsası sunuyor, ancak mevcut tüm borsaların aksine, TMS Network (TMSN) borsası hisse senetleri, CFD'ler ve hatta fiat para birimleri ve kripto para birimlerinde ticarete izin verecek. Sadece bu temelde, TMS Network (TMSN) dikkate değer olacaktır. Ama hepsi bu kadar değil.

TMS Network'ün (TMSN) arkasındaki ekip, dijital ticaret dünyasına bütünlüğü ve iyi niyeti geri getirmek istiyor. Geçmişte çok sık olarak, dürüst tacirler işlerini ve ticaretlerini üçüncü şahıslar veya komisyoncular aracılığıyla yürütmek zorunda kaldılar; bunlardan bazıları, kendi müşterilerini ceplerinden çıkaran haksız ve karanlık anlaşmalardan suçluydu. TMS Network'teki (TMSN) çalışanlar bundan daha fazlasını istemiyor ve bu nedenle tam bir şeffaflık sunarken bu tür davranışları dışlamak için güçlü algoritmalar oluşturdular. TMS Network'te (TMSN), ticaret kraldır ve kullanıcıları kendi alım satımlarının yanı sıra tüm varlıkları üzerinde %100 kontrole sahiptir.

Çözüm
TMS Network (TMSN), ön satış aşamasının 1. aşamasını henüz tamamladı. TMS madeni para tahsisinin tamamını sattılar ve 500.000 $ topladılar. Bunlar harika bir yatırımın ayırt edici özellikleridir ve 0,047 $ ile şimdi yatırım yapma zamanı. Filecoin'in (FIL) bazı faydaları vardır ve Avalanche (AVAX) geliştiricilerin favorisidir, ancak TMS Network (TMSN) kadar heyecan verici değildirler.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ