Kripto endüstrisi uzmanlarından oluşan bir panel, Binance coin için “oldukça parlak bir gelecek görüyor” ve bnb'nin 2025'e kadar 781 dolara ve 2030'un sonuna kadar 1.814 dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

Finder

BNB'nin Fiyat Tahminleri

Fiyat karşılaştırma portalı Finder, Pazartesi günü binance coin ( BNB ) fiyat tahminlerini güncelledi. Şirket, bu ayın başlarında "binance coin'in şimdi ile 2030 arasındaki fiyatına ilişkin tahminlerini vermek için 54 sektör uzmanından oluşan bir panel" anketi yaptığını açıkladı.

Detay şöyle:

Panelimiz , 2025 yılına kadar 781 $ 'a yükselmeden önce Binance'in parasının ( BNB ) 2022'nin sonunda 274 $ değerinde olacağını düşünüyor.

Panel ayrıca, binance coinin fiyatının “2030'un sonunda 1.814 dolara yükselerek” büyümeye devam etmesini bekliyor.

Binance kripto para, piyasa değerine göre dünyanın beşinci en büyük kripto para birimidir.

Finder, Digital Capital Management'ın genel müdürü ve paneldeki uzmanlardan biri olan Ben Ritchie, “ BNB'de yükselişe geçiyor ve kripto paranın değerinin yıl sonuna kadar 300 dolara ulaşmasını bekliyor” dedi.

“BNB'nin fiyatı da arz ve talebi takip ediyor. BNB, her işlem ücretine bir yakma mekanizması getirdi ve üç ayda bir yakma işlemi gerçekleştirerek onu deflasyonist bir varlık haline getirdi, ”dedi Ritchie. “ BNB Zinciri ayrıca ağ içinde bir katman 2 zincirini desteklemeyi planlıyor, bu da gelecekte Ethereum ile aynı gaz ücreti sorunlarına maruz kalabilecekleri için yardımcı olabilir.”  Şöyle detaylandırdı:

BNB zincir ekosistemi büyümeye devam ettiğinden, fiyat 2030'da 3.000 dolara kadar çıkabilir.

Uzmanlara ayrıca şu anda binance coin alma, satma veya tutma zamanının gelip gelmediği soruldu. Şunları kaydetti:

Panel, BNB için oldukça parlak bir gelecek görürken, sadece %20'si satın alma zamanının geldiğini söylüyor. Panelin çoğunluğu (%50) BNB'nizi elde tutmaya değer olduğunu söylüyor ve %30 daha fazla satış tavsiye ediyor.

Panelde üniversite yöneticileri, kripto borsa yöneticileri, kripto araştırma analistleri ve kripto ile ilgili ürünlere sahip çeşitli firmaların yöneticileri yer alıyor.

Finder'ın uzmanları ayrıca yakın zamanda bitcoin ( BTC ), eter ( ETH ), cardano ( ADA ) ve solana (SOL) dahil olmak üzere diğer birçok kripto para birimi hakkında tahminlerde bulundu. Mayıs ayında panel, meme kripto para birimi shiba inu'nun (SHIB) ölümünü öngörmüştü.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ