Kripto ile gerçek dünya malları satın almak keşfedilmemiş bir pazar. FinFreeOTC, dijital varlıklardan güç alan yerel pazar yerleri sektörüne hitap ediyor

FinFreeOTC, Saklama Hizmeti Olmayan Eşler Arası Kripto Pazarını Başlattı

Kripto ile gerçek dünya malları satın almak keşfedilmemiş bir pazar. FinFreeOTC, dijital varlıklardan güç alan yerel pazar yerleri sektörüne hitap ediyor

Kanadalı bir geliştirme ekibi olan FinFreeOTC, benzersiz bir kripto para piyasasını piyasaya sürecek. Gerçek dünya varlıklarının kripto para birimi tokenları  için ticaretini kolaylaştırma yeteneği rakiplerinden çarpıcı bir farktır. Takımın açıklamasına göre, FinFreeOTC çok yakında başlayacak.

Saklama Dışı Ticaret Ortamı

FinFreeOTC ekibi, ticaretin her aşamasında kullanıcı varlıkları için saklama hizmeti olmadan, e-Bay'e benzer oldukça merkezi olmayan bir kripto para birimi e-ticaret platformu kuruyor.

FinFreeOTC tarafından hiçbir kripto kilitlenmediği için kullanıcılar fonlarının, özel / genel anahtar çiftlerinin ve işlemlerinin % 100 kontrolünü elde edecek.

Kullanıcıların hesaplara para yatırması da gerekmez. Kullanıcılar ve platform arasındaki bu etkileşim şekli, hizmetin kötüye kullanılması veya üçüncü taraf saldırılarının bir sonucu olarak işlem gören fonların kaybını önlemek için tasarlanmıştır.

Bu yaklaşım, hizmetin kullanıcı varlıkları için herhangi bir sorumluluk taşımadığından, hizmetin hantal Müşteriyi Tanıyın / Kara Para Aklamayı Önleme (KYC / AML) işlemlerinden kaçınmasına izin verir. Ayrıca, hizmet kullanıcılarına hiçbir ücret talep etmez. Usta bir kayıt prosedürü, kullanıcıların FinFreeOTC'de işlem yapmaya başlamak için tamamlamaları gereken şeydir.

Serbest ticaret için mevcut varlık çeşitleri, FinFreeOTC platformunun önemli bir özelliğidir. Cihazları ile kullanıcılar, kripto para biriminin yanı sıra otomobil, dijital teknikler, bilgisayarlar ve akıllı telefonlar satabilirler. Kullanıcıların ticari teklif içeren bir gönderi oluşturmadan önce kimliklerini doğrulamaları gerekmez. Satıcının sadece teklifini, fotoğraflarını, konumunu, özellik açıklamasını ve istenen fiyatı tanımlaması gerekir.

Alıcılar sınıflandırılmış reklamlara göz atabilir, teklifleri karşılaştırabilir ve onlara en uygun olanı seçebilir. Bir teklif bulduktan sonra, alıcı malların sahibine bir mesaj gönderebilir. Facebook benzeri bir Messenger'da etkileşimde bulunan iki kişi, ticaretin fiyatını ve koşullarını tartışabilir. FinFreeOTC, satıcıları zaten satılan yayınları kaldırmaya çağırdığı için yalnızca etkin yayınları görünür tutmaya çalışır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ