Huobi Türkiye'nin desteğiyle 12 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında online ortamda düzenlenecek eğitimler finansal teknoloji ekosistemi öncüleriyle bu alanda yenilikler ortaya koymak isteyenleri bir araya getiriyor.

Fintech 101 Eğitim Programında 9

 Huobi Türkiye'nin desteğiyle 12 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında online ortamda düzenlenecek eğitimler finansal teknoloji ekosistemi öncüleriyle bu alanda yenilikler ortaya koymak isteyenleri bir araya getiriyor.

 FinTech İstanbul tarafından düzenlenen FinTech 101 Eğitim Programında 9. Dönem, dünyanın önde gelen dijital varlık alım satım platformu Huobi'nin katkılarıyla 12 Mayıs'ta başlıyor. 

 Bugüne kadar 8 kez gerçekleşen ve 500'ün üzerinde mezun veren FinTech 101  eğitim programı, finansal teknoloji ekosistemini öğrenmek ve bu alanda  faaliyet göstermek isteyenleri, ekosistem öncüleri, yatırımcıları ve oyuncuları ile bir araya  getiriyor. Program kapsamında fintech konusunda ihtiyaç duyulabilecek  tüm alanlara yönelik bilgiler, finansal hizmetler sektörünün uzmanları  tarafından, sektörden örnekler ve canlı vakalar üzerinden aktarılırken, başarılı fintech girişimcileri ve yatırımcıları  hikayelerini katılımcılara anlatıyor.

FinTech 101 9. Dönem Eğitim Programı, 12 Mayıs – 5 Haziran 2020 tarihleri  arasında küresel kripto para borsası Huobi'nin katkılarıyla, online  olarak gerçekleştirilecek. Program katılımcıları sosyal mesafe önlemleri kapsamında devreye alınan bu uygulama sayesinde FinTech 101 Programına bilgisayar, tablet veya  cep telefonlarından katılabilecekler. Eğitimler, haftada üç gün, Salı –  Çarşamba ve Perşembe günleri 17:00 ila 18:30 saatleri arasında yapılacak. Toplam 12 ders şeklinde gerçekleşecek  programda her bir ders alanında uzman isimler tarafından katılımcılara  aktarılacak. Eğitim sonunda katılımcılara dijital katılım sertifikası  verilecek.

Huobi Türkiye olarak Türkiye'deki finansal teknoloji ekosisteminin büyümesine katkıda bulunmayı hedeflediklerini belirten Huobi Türkiye Genel Müdürü  Alphan Göğüş, FinTech 101 Programına sundukları destek hakkında şunları söyledi: “Huobi  Türkiye ekibi olarak ülkemiz için stratejik öneme sahip olduğunu  düşündüğümüz finansal teknoloji ve blokzinciri alanındaki eğitim ve  farkındalık faaliyetlerine destek olmak istiyoruz. Blokzinciri finansal teknoloji alanına çığır açacak yenilikler sunma potansiyelini  taşıyor. Ülkemizin bu alanda sahip olduğu müthiş bir yetenek havuzu var. FinTech İstanbul'un başlattığı bu faydalı eğitim programının gelecek  yaşamlarımızı değiştirecek pek çok yeniliğin öncüsü olacağına inanıyoruz.”

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için bu linke bakabilirsiniz

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ