Bu yazımızda First Digital USD (FDUSD) Nedir? Sorusunun cevabını irdeleyeceğiz. Diğer taraftan okuyucularımız stablecoin FDUSD hakkında da çok detaylı bilgilere sahip olacaklar.

First Digital USD (FDUSD) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Stablecoin FDUSD

Bu yazımızda First Digital USD (FDUSD) Nedir? Sorusunun cevabını irdeleyeceğiz. Diğer taraftan okuyucularımız stablecoin  FDUSD hakkında da çok detaylı bilgilere sahip olacaklar.

First Digital USD (FDUSD) Nedir?

First Digital USD (FDUSD), First Digital Labs markası altında faaliyet gösteren Hong Kong'daki FD121 Limited adlı ayrı bir kuruluş tarafından çıkarılan 1:1 USD destekli bir stablecoin'dir.

FDUSD, kullanıcılara kripto para piyasasındaki oynaklığı azaltmayı, işlem maliyetlerini düşürerek ve daha hızlı, daha güvenli işlemler sunarak finansal işlemlerin verimliliğini artırmayı amaçlayan güvenilir bir dijital para birimi sunmaktadır. FDUSD, finansal sözleşmelerin, emanet hizmetlerinin ve sigortanın aracılar olmadan yürütülmesini sağlayan programlanabilir bir stablecoin'dir.

FDUSD her zaman 1:1 oranında ABD dolarına çevrilebilir. FDUSD rezervleri, Prescient Assurance gibi bağımsız üçüncü taraflarca izlenen ve denetlenen ayrılmış banka hesaplarında tutulur.

FDUSD, artan sayıda blok zinciri için planlanan destek ile Ethereum ve BNB Chain'de mevcuttur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ