Kripto piyasaları, küresel finans endüstrisinden gelen baskılar, enflasyon ve kripto para birimine yönelik duyarlılıktaki değişiklik nedeniyle önceki haftalarda yoyo yapıyor.

Fiyat Tahminleri: DigiToads (TOADS), Cardano (ADA) ve Algorand (ALGO) 2023 – 2030

Kripto piyasaları, küresel finans endüstrisinden gelen baskılar, enflasyon ve kripto para birimine yönelik duyarlılıktaki değişiklik nedeniyle önceki haftalarda yoyo yapıyor. Bugün üç büyük kripto para için fiyat tahminlerine göz atacağız. Boğa olacaklar mı? Şimdi satın alma zamanı mı? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

DigiToad'lar (TOADS)
DigiToads'ı bu kadar özel yapan nedir? Yeni başlayanlar için, benzersiz DigiToad'ları toplamanıza, bakım yapmanıza ve onlarla savaşmanıza olanak tanıyan heyecan verici bir web3 oyunu sunuyor. DigiToad'larınız için yiyecek, iksir ve eğitim ekipmanı satın almak için TOADS tokenlerini kullanma becerisiyle, onların seviyesini yükseltebilir ve bataklık arenasında en iyi oyunculardan biri olabilirsiniz.

Ama hepsi bu kadar değil. DigiToads ayrıca NFT staking sunar; bu, yalnızca TOADS belirteçlerini tutarak pasif gelir elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ve zaman içinde arzda istikrarlı bir düşüş sağlayan deflasyonist bir tokenomik modeliyle, yatırımınızdan önemli getiri potansiyeli yüksektir.

DigiToads ekibi, platform için planlarını özetleyen kapsamlı bir yol haritası ve yatırımcıları en son haberler ve gelişmeler konusunda güncel tutma taahhüdü ile şeffaflığa ve topluluk katılımına kendini adamıştır.

Ve şimdi, canlı DigiToads satış öncesi ile, büyük potansiyele sahip bir projenin zemin katına girebilirsiniz. Kripto para alanında devrim yaratabilecek ve size yatırımınızdan önemli getiriler sağlayabilecek bir platformun parçası olma fırsatını kaçırmayın.


DigiToads (TOADS) için Fiyat Tahminleri

DigiToads yeni bir token olmasına rağmen, fiyat tahminleri şimdiden kripto para birimi topluluğunda çok fazla vızıltı üretiyor. Bazı analistlere ve uzmanlara göre DigiToads, önümüzdeki yıllarda fiyat artışı açısından Cardano ve Algorand'ı geride bırakabilir.

Bir tahmin, 2023'ün sonuna kadar DigiToads'ın token başına 1,25 $'a ulaşabileceğini gösteriyor. Başka bir analiz, DigiToads'ın fiyatını 2025'in sonunda 3,50 $ olarak gösteriyor. 0,01 $'lık ön satış fiyatından büyük bir hareket.


Cardano (ADA)

Cardano (ADA), kripto para piyasasında en iyi bilinen ve yerleşik tokenlerden biridir. 2017 yılında piyasaya sürüldü ve o zamandan beri portföylerini kripto para birimi yatırımlarıyla çeşitlendirmek isteyen yatırımcılar için popüler bir seçim haline geldi.

Cardano için fiyat tahminleri de genellikle DigiToads'tan daha muhafazakar olsalar da olumlu. Bir analize göre, Cardano potansiyel olarak 2030'a kadar 4,33$ ve 2031'e kadar 4,98$'a ulaşabilir.

Bu tahminler kesinlikle olumlu olsa da, DigiToads'ın önümüzdeki yıllarda fiyat artışı açısından kolayca Cardano'yu geride bırakma potansiyeline sahip olduğunu öne sürüyorlar.

Algorand (ALGO)

Algorand (ALGO), son yıllarda büyük ilgi gören bir başka popüler kripto para birimidir. Yüksek işlem hızları ve düşük ücretleri ile tanınır ve dünya çapında birçok işletme ve kuruluş tarafından benimsenmiştir.

Algorand için fiyat tahminleri, DigiToads için olanlardan yine daha ihtiyatlı olsalar da, genellikle olumludur. Bir analiz, Algorand'ın önümüzdeki aylarda DigiToads için beklentilerin çok gerisinde, yine 5,22 $'lık bir fiyata ulaşabileceğini gösteriyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ