Fungible Token (NFT) tsunamisi kripto ekosistemini süpürdü.

Fungible Token (NFT) tsunamisi kripto ekosistemini süpürdü; NFT'lerin gelişiyle, sayısız endüstriyi birbirine bağladıkları için tüm finansal ve tahsilat piyasası dönüşüme uğradı. Video oyun endüstrisinin en iyilerini kripto para birimleri ve NFT'lerle harmanlayan Oyunlar Kazanmak İçin Oyna (P2E), NFT pazarındaki en yeni trend. Yatırımcıların sadece eğlence için oyun oynamalarına değil, aynı zamanda oyun içi tokenler kazanmalarına ve gerçek dünyada satın alınıp takas edilebilecek nadir eserler kazanmalarına da olanak tanır.

Oyunlaştırılmış kripto projelerinin popülaritesi 2021 yazında fırladı. Son birkaç ayda Axie Infinity, Crypto Blades, MOBOX ve bir dizi başka oyun gördük. Bu oyunlar ilginç ve yenilikçi olsa da, hepsi ortalama akıllı telefon kullanıcısı için son derece karmaşıktır ve birçoğunun öğrenme eğrisinin çok gerisinde kaldığını hissetmesine neden olur. Ayrıca, PC ve Sanal Gerçeklik oyunlarının (VR) yanı sıra Android oyunlarının olağanüstü yükselişinin de gösterdiği gibi, birçok kullanıcının kısa süre oyun oynamayı tercih etmesine rağmen, büyük bir zaman taahhüdüne ihtiyaçları var.

FlappyDoge, PC VR desteğini dahil etmek amacıyla iOS ve Android'de piyasaya sürülecek bir 3D oyundur. FlappyDoge, her biri benzersiz bir arka plan animasyonuna sahip on seviyeye sahiptir. Oyuncular, ilk başta oldukça basit olan boşluklar arasında gezinmelidir; ancak seviyeler ilerledikçe hız ve karmaşıklık artar, bu da oyunu daha da zorlaştırır. Seviye atlamak için kullanıcının seviyeleri tamamlaması gerekir. Sonuç olarak, oyuncu ödüller kazanır. Oyunun ikinci bölümü, kullanıcıların Pazar Yerinde NFT'leri kiralamak için en son teknoloji olan NFT teknolojisini kullanmalarına izin verir. Mobil uygulama kullanılarak kazanılan teşvikler Market Place'de kullanılabilir.

Günde belirli sayıda token toplanabilir, bu da çekme ve toplama sistemini teşvik eder.

FlappyDoge, NFT'lerle Metaverse'e Oyunlaştırma Getiriyor

FlappyDoge'un NFT bileşeni, oyuncuların oyun içi deneyimlerini çeşitli şekillerde özelleştirmelerine ve değiştirmelerine olanak tanır. NFT bileşeni olan FlappyPlace, FlappyDoge kârlarını ve diğer meme paralarını çok sayıda NFT'ye dönüştürmek için bir Metaverse NFT Pazar Yeri Ekosistemi olacak. Ekosistem, NFT staking'i benimseyerek kapsayıcılığı teşvik edecek ve yeni kullanıcıların "oyuna girmesine" izin verecek. Kullanıcılar, NFT geliştirmeleri için platformun stake etme ve kiracı eşleştirme sistemini kullanarak FlappyDoge deneyimlerini keşfetmek ve genişletmek için NFT'lere erişebilecek ve oyunlarını geliştirebilecekler.

NFTS, Metaverse'de seviye atlamanıza ve daha fazla token kazanmanıza yardımcı olacaktır:

FlappyDoge derileri doğurur

Kripto Metaverse'in diğer yönlerinden Ünlü/Meme Görünümleri

(Maymunlar, Develer ve diğer Açık Deniz NFT konseptleri)

Bark Zuckerberg gibi derilere saygı gösterin

Oyun yeteneği geliştirme NFT'leri

Yüksek Puanlı NFT'ler

NFT Kupaları

Bir NFT Marketplace Ekosistemi ve DAO yönetimi tarafından yönetilen, kazan-kazan IOS/Android oyunu LaunchPad ile FlappyDoge, bağımlılık yapan, eğlenceli bir oyundan daha fazlasıdır. Başlatma paneli sistemi, gelecek için Play 2 Earn (P2E) oyun serisini tanıtacak. FlappyDoge token sahipleri, her yeni oyun tanıtıldığında belirli yeni oyun tokeninin bir airdrop'unu alacak ve kullanıcıların satışlara katılabilmeleri için bir eşik belirlenecek. DAO Governance, ekosisteme hangi oyunların kabul edileceğini seçme gücüne de sahip olacak ve metaverse'in yüksek kaliteli eklemelerle gelişmesine izin verecek.

Bu LaunchPad, oyun geliştiricilerinin benimsemeyi artırmak için FlappyDoge'un kullanıcı ağından faydalanmalarını sağlarken aynı zamanda uygulamaları inceleyerek FlappyDoge token sahiplerine yardımcı olur. Yalnızca mevcut Ekosistem ile entegre olacak önemli ölçüde geliştirme ve oynanabilirliğe sahip oyunlar öne çıkarılacak ve böylece kullanıcıların beğendikleri oyunları bulmak için sonsuz sayıda oyunu gözden geçirmeleri gerekmeyecek.

Flappy Doge Ekosistemi ve Tokenomik

Son olarak, oyunlar NFT ve FlappyDoge ekosistemlerine entegre edilecek ve bir oyunda başarılı ilerlemenin diğerlerine taşınmasına olanak tanıyacak. Daha yeni kullanıcılar artık ilerleyebilir. Yeni oyunda, önceki oyunlarda rekabet etmelerini sağlayan bir beceri seti , daha önce diğer popüler oyunların başına bela olan ve yeni kullanıcıların diğer oyunculara asla "yetişemediği" bir sorun.

Yerel token FLPD, her işlemin %3'ü yakıldığında deflasyonist olacak ve cüzdanlarındaki dijital paraların zamanla değerini artıracak olan ekosistemin yakıtı olacaktır. Farkındalığı artırmaya ve kitlesel benimsemeyi teşvik etmeye yardımcı olmak için her işlemin %3'ü pazarlamaya harcanır. Çekirdek liderlik ekibi, sosyal medyada, sosyal ağlarda ve özel iş ağlarında taban toplulukları kurmuş kripto ve oyun endüstrilerindeki uzmanları içerir.

Topluluk gelişimi ve güçlü topluluk bağlantısı, Telegram, Reddit, Twitch ve diğerleri gibi hayati sosyal ağ sitelerini içeren yaklaşıma dahil edilmiştir. için topluluklarda tutarlı liderlik katılımı gelişmeleri ve stratejiyi açıklamanın yanı sıra kendini adamış takipçileri organizasyonun oluşturulması ve sürdürülmesine dahil edin.

Flappy Doge hakkında daha fazla bilgi edinmek içinFlappydoge.orgadresini ziyaret edin.

Twitter: https://twitter.com/FlappydogeToken

Instagram: https://instagram.com/flappyDogeToken

Telegram: https://t.me/flappydogetoken

Anlaşmazlık: https://discord.gg/JabfFu6y

Reddit: https://www.reddit.com/r/FlappyDogeToken

Ortam: https://link.medium.com/KDilbGA1Qlb

Flappy Doge Filmi: https://youtu.be/QkKWayjGpmQ

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ