Floki Inu, pazarlama kampanyalarının bir parçası olarak iki futbol takımıyla dünya çapında milyonlarca taraftara ortak oluyor.

Floki Inu, pazarlama kampanyalarının bir parçası olarak iki futbol takımıyla dünya çapında milyonlarca taraftara ortak oluyor. Meme kripto para birimleri son iki ayda sağlam hamleler yapıyor. Böyle büyük bir gelişmede Floki Inu, pazardaki varlığını genişletmek için iki büyük futbol takımıyla ortaklık kuruyor.

Meme coin kısa süre önce Hindistan ve İspanya'daki futbol kulüpleriyle iki büyük sponsorluk anlaşması yapmayı başardı. Son rapora göre Floki Inu, Hindistan Süper Ligi takımı Kerala Blasters FC ve La Liga tarafı Cádiz CF ile ortaklık kurdu. Ortaklığın bir parçası olarak, iki takım formalarında Floki Inu logosunu kullanacak. Ayrıca, bunlar ayrıca FLOKI'yi kendi evlerinin reklam gösterimi aracılığıyla tanıtacak.

Floki Inu, bu ortaklığın yeni fırsatları ortaya çıkarmalarına yardımcı olacağını söyledi. Bu duyuruyu halka açıklayan Floki Inu'nun Twitter hesabı şunları söyledi: Cádiz, bu sezon Atletico Madrid, Barcelona ve Real Madrid gibi devlerle oynayacak ve #FLOKI markası, bu harika futbol liglerinin seyircilerinin ilgisini çeken büyük ilgiden faydalanacak.

Benzer şekilde, Floki'nin Kerala Blasters ile ortaklığı, FLOKI'nin Hindistan'da ana akım haline gelmesine yardımcı olacak. Ayrıca FLOKI markasının dünya çapında 100 milyon ISL hayranı arasında popülerlik kazanmasına da yardımcı olacak. Bu gelişmeden bahseden Kerala Blasters FC Direktörü Nikhil Bhardwaj şunları söyledi: Yenilikçi ortaklıklarda lider olduğumuzu gösteren Floki ile bir ortaklık imzalamaktan gurur duyuyoruz. Bu, kulübün dünyada sürekli meydana gelen değişikliklere ayak uydurmasına yardımcı olur. Birlikte büyük bir birliktelik için sabırsızlanıyoruz.

Meme Paralarının Savaşı

Meme paraları, Dogecoin (DOGE) ile başlayarak bu yıl çılgınca popüler hale geldi. Son iki ayda, Shiba Inu (SHIB), Satoshi Caddesi'ni kasıp kavuran güçlü bir ralliyi ateşledi. Bu güçlü yatırımcı talebine bakıldığında Floki Inu da pazarlarıyla agresif bir hal aldı.

Geçen ay FLOKI, Londra'nın toplu taşıma sisteminde bir dizi reklam yayınladı. Bildirildiğine göre, Floki Inu, 15 milyon dolarlık şaşırtıcı bir reklam ve pazarlama harcaması için sözleşme yapmıştı. Bu gelişmeden bahseden bir Floki Inu sözcüsü şunları söyledi: Floki ve futbol el ele gider çünkü bu insanların kripto para birimidir. Floki bir “hareket”tir ve dünyada en çok bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olmayı hedeflemektedir.

Markalaşmanın bir parçası olarak, FLOKI LOGOSU sezonun geri kalanında futbol takımlarının Jersey kollarında görünecek. Floki Inu, "Cádiz'in tüm iç saha maçlarında ve taraftar odaklı promosyon varlıklarında #FLOKI markasının ve web sitesinin bir LED ekranı da olacak" dedi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ