Floki & NFT'den ilham alan bir meme parası olan Flokipetworld, IDO'sunun 12 Kasım'da IDOScan platformunda lansmanını duyurdu.

Floki & NFT'den ilham alan bir meme parası olan Flokipetworld, IDO'sunun 12 Kasım'da IDOScan platformunda lansmanını duyurdu. Meme NFT projesi, blok zincirindeki en sevimli Floki evcil hayvanlarını getiriyor. Kullanıcılar, tokenize edilmiş bir Meme Ekonomisi ile portföylerini takas edebilir, toplayabilir ve çeşitlendirebilir. $Fpet, onu büyütme ve bir sonraki Shiba Inu olma potansiyeline sahip yerel tanımlı paradır. Floki Pet World sadece eğlence için yapılmış başka bir meme para birimi değildir, Defi ilkeleri üzerine inşa edilmiştir ve her iki dünyanın da en iyisini yapmak için NFT'leri içerir.

Meme para birimleri de bu boğa sezonunda diğer çeşitli kripto varlık türleri arasında ana akım haline geldi. Meme para birimleri, topluluk odaklı projelerin kat etmesi gereken uzun bir yol olduğunu kanıtladı. İlk önce Dogecoin % 5000'in üzerinde yükseldi ve ardından Shiba Inu, Ekim ayında yıllık yüzde bir milyonun üzerinde bir artışla onu geçti. Meme para birimleri, sadece bir şaka parası olmaktan çıkıp, meme para birimlerini elinde tutan birçok yeni yatırımcının kripto milyoneri olduğu zorlu bir yatırım seçeneği haline geldi. Bu nedenle, meme para birimlerinin de bir pazarı olduğu açıktır ve Floki Pet World, meme para birimi ekosistemini bir sonraki seviyeye taşımayı amaçlamaktadır.

Günümüzde Fungible Olmayan Tokenlar, yani NFT'ler, insanların JPEG'lere milyonlar harcadığı bir öfke haline geldi, ancak kulağa garip gelse de, bu yeni bir norm ve önümüzdeki yıllarda dijital koleksiyonların büyük bir parçası olacak. NFT'ler ilk olarak 2016'da menkul kıymetleri tokenleştirmenin ve önde gelen spor kulüpleri için bir hayran tokeni olarak kullanmanın bir biçimi olarak yaratıldı. Bununla birlikte, 2017'de Bepple'ın dijital resminin 69 milyon dolar almasıyla NFT'ler ana akıma girdi ve daha da önemlisi NFT pazarına dünya çapında bir poz verdi. O zamandan beri eski NFT kaya resimleri koleksiyonları milyonları getirdi. Şimdi Floki Pet World, bu konsepti meme para birimi dünyasına taşıyor ve NFT'leri meme para birimi ekosistemine getiren ilk platform olmayı hedefliyor.

Neden Floki Pet World Meme Para Birimlerinin Geleceği?

Floki Pet World, her iki dünyanın en iyilerini bir araya getiriyor, yani harika bir meme para birimi olacak, ancak bir amaç ve NFT yutturmaca birleştirmeyi hedefliyor. Aslında, mem para birimleri ve NFT'ler kavramına bakıldığında, her ikisinin de birbirine mükemmel şekilde uyduğu görülüyor ve Floki Pet World bunu yenilemek ve mümkün kılmak için burada. Yatırımcıların kar elde etmek için satın alıp satabilecekleri bir dizi nadir Floki NFT koleksiyonu sunarken, yerel para birimi de birçok fırsatla bir pasif gelir biçimi olarak kullanılabilir. Platformun temel özelliklerinden bazıları şunlardır:

Staking: Her NFT'nin benzersiz nadirliği ve ödülleri vardır. Üyelerin daha fazla satın almaları teşvik edilir, zaman içinde daha nadir ve daha nadir NFT'ler ve nihayetinde daha da yüksek bahis ödülleri toplamaya hak kazanırlar.

NFT pazarı: Edinilen her NFT, piyasada  istekli alıcılara satılabilir. Kullanıcılar evcil hayvanlarını Floki Worldpet pazarında tek tek veya yığın halinde satabilir ve Fiyatlar satıcı FPET tokenleri  ve blok zincirindeki tüm işlemler tarafından belirlenir.

Otomatik Ödül yansımaları: Otomatik yansımamızla yapılan tüm alım ve satımlardan kâr edin, çaba sarf etmeden portföyünüzün büyümesini izleyin.

Topluluk Tarafından Yönetilen: Fpet sahiplerinin yaklaşan gelişmeler ve gelecekteki yön için oy kullanabilecekleri bir topluluk oylama platformu.

Günümüzde meme para birimlerinin çoğu, yalnızca yüzlerce tokenin orada olması nedeniyle birçoğunun kaçırdığı bir boğa piyasası sırasında gelir fırsatları sunar. Floki Pet, kullanıcıların yerel tokeni  kazanmak için benzersiz NFT'leri stake edebilecekleri ve ardından yerel tokeni  satın almak, satmak veya ticaret yapmak için kullanabilecekleri staking hizmetleri sunacaktır.

Floki Pet World Yakında P2E Oyununu Başlatacak

Kazanmak için Oyna veya P2E oyunları, oyun endüstrisinin ve kripto pazarının en iyilerini bir araya getirdiği için NFT pazarındaki en son öfke haline geldi. Kullanıcılar oyunları oynayabilir ve oyun içi token ödüllerinin yanı sıra ekstra gelir elde etmek için kullanılabilecek nadir NFT'ler kazanabilir. NFT ve meme pazarını fethetme planı olan Floki, kullanıcıların floki evcil hayvanlarının onlara Fpet ödülleri kazanacağı bir oyun kazanmak için 2d destekli bir blok zinciri oyunu da başlatacak! Halihazırda geliştirme aşamasındadır ve 2022'nin ilk çeyreğinde piyasaya sürülecektir.

Oyun, platforma yeni kullanıcılar getiriyor ve kullanıcı tabanını genişletmesine de yardımcı oluyor. Oyun başlatıldığında, Floki evcil hayvan dünyası ekosistemi yatırımcılar için daha kazançlı hale gelecektir. Platform, tek bir yerden mümkün olduğunca çok tesis alabilmek için topluluk odaklı bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

Floki Pet dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek için Flokipet.shop'u ziyaret edin.

Sosyal Bağlantılar :

Twitter : https://twitter.com/flokipetworld

Tg topluluğu: T.me/Flokiworldpet1

Bilgi kanalı :T.me/flokiworldpet2

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ