Bu yazımızda sizlere Flow (FLOW) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve CRV Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Flow (FLOW) Nedir? İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi FLOW Token

Bu yazımızda sizlere Flow (FLOW) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve FLOW Coin ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Flow (FLOW) Nedir?

FLOW, Flow ağının yerel para birimi ve yeni, kapsayıcı ve sınırsız dijital ekonominin temel taşıdır. Flow dijital altyapıysa, FLOW tokeni ağa güç sağlayan yakıttır. Flow, ağın ve üzerindeki tüm uygulamaların çalışması için gereken para birimidir. FLOW, tüm Flow ekonomisi için bir ödeme yöntemi ve aynı zamanda uzun vadeli bir yedek varlık olarak tasarlanmıştır. Token, doğrulayıcılar, geliştiriciler ve kullanıcılar tarafından FLOW ağına katılmak ve ödüller kazanmak için kullanılır. Ayrıca ücretler için ve gelecekteki protokol yönetimine katılmak için kullanılır.

Flow ekosistemi

Flow, temel olarak benimsenmesi için sıfırdan tasarlanmış bir blok zinciridir ve protokol katmanında kullanılabilirlik iyileştirmeleri oluşturan tek blok zinciridir. En iyi geliştiriciler ve dünyanın en büyük markalarından bazıları, üst düzey içerikle tamamen yeni deneyimler sağlayan Flow'u zaten geliştiriyor.

Flow, en iyi eğlence markaları, geliştirme stüdyoları ve girişim destekli girişimlerden oluşan zengin bir ekosisteme sahiptir. Flow ekosistem ortakları arasında Warner Music, Ubisoft, NBA ve UFC gibi küresel IP markaları; Animoca Brands, Sumo Digital ve nWay dahil olmak üzere önde gelen oyun geliştiricileri; Circle ve Binance gibi kripto liderleri; Opensea dahil olmak üzere yeni nesil yüksek büyümeli startuplar arasında birkaç dikkate değer proje.

Flow'u benzersiz yapan nedir?

Mevcut çözümlerden öğrenen ve bunları geliştiren Flow şunları sağlar:

Çok rollü mimari: Flow'un benzersiz tasarımı, ağın milyarlarca kullanıcıya hizmet verecek şekilde ölçeklenmesine olanak tanır ve fikir birliğinin dağıtılmasını veya merkezsizleştirilmesini azaltır.

Kaynak odaklı programlama: Flow üzerindeki akıllı sözleşmeler, kripto varlıkları ve uygulamaları için kolay ve güvenli bir programlama dili olan Cadence ile yazılır.

Geliştirici ergonomisi: yükseltilebilir akıllı sözleşmelerden Flow Emulator'a kadar bu ağ, topluluk için değerli ürünler oluşturmak isteyenler için tasarlanmıştır.

Tüketici katılımı: Flow, fiat para birimlerinden kriptoya güvenli ve düşük sürtünmeli bir yol sağlayan ödeme rampaları ile ana akım tüketiciler için tasarlanmıştır.

Flow'un yaratıcıları

Dapper Labs, Flow blockchain'in yanı sıra Cryptokitties, Dapper ve NBA Top Shot'ın arkasındaki orijinal yaratıcıydı. 2018 yılında kurulan Dapper Labs, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara yeni dijital etkileşim biçimleri getirmek için blok zinciri teknolojisini kullanıyor. Blockchain özellikli uygulamalar, hayranları sevdikleri markalarla daha da yakınlaştırabilir, insanlara katkıda bulundukları topluluklarda gerçek bir pay verebilir ve tüketicilerin yaratıcı olmaları için yeni yollar yaratabilir. Kamuya duyurulan Dapper Labs ortakları arasında NBA ve NBPA, Warner Music Group ve UFC yer alıyor. Dapper Labs'taki önemli yatırımcılar arasında Andreessen Horowitz, Union Square Ventures, Venrock, Google Ventures, Samsung ve Dreamworks, Reddit, Coinbase, Zynga ve AngelList'in kurucuları yer alıyor.

Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ