Flux Market, oyuncuları sadık yatırımcılara dönüştürüyor

Oyuncuların, kazançlarını almalarını ve diğer oyun dünyalarına gitmelerini nasıl engelliyorsunuz? Sadakati arttırmak  rekabetin olduğu oyun dünyasındaki en büyük zorluklardan biridir. Oyunlardaki sadakat çalışmalarına göre oyun  ortamında oyuncuların kontrolü sağlaması onları tutmayı sağlar. Oyuncular rol yapmak için fırsatları kollar  ve kendi oyun içi karakterlerini geliştirirler. FLUX oyun platformu ise oyunculara en iyi rolleri olarak bir yatırımcının rollerini kazandırıyor.

Belirli bir merkezi olmayan FLUX oyun pazarı oyun dünyasındaki tüm katılımcılara (geliştiriciler,oyuncular,tüccarlar ve son olarak oyun yayıncıları) sahiplik fırsatları sunarak sadık bir oyun topluluğu yaratmaktadır.

Oyun platformlarında bir yatırımcı olarak yer alarak kullanıcıların oyun geliştirme, oyun oynamaları, ticaret yapmaları ve yeni oyuncuları yönlendirmeleri teşvik ediliyor. Blokchain üzerindeki oyun pazarının daha fazla getirisi, zaten hızlı bir şekilde büyüyen mobil oyun pazarı sektöründe bir patlamaya neden olmakta.

Oyun yatırımcısı

Oyuncuların, FLUX platformunda yatırımcı olabilmelerinin bir kaç yolu var. İlk seçenek oyun içi para birimi satın almak, FLUX tokenleri ilk madeni para teklifleri (ICO) aracılığıyla göstergelerin elde edilmesinin ikinci yolu ise, oyuncuların bireysel oyunların ICO'suna doğrudan yatırım yapmalarını sağlayan FLUX Crowdfunding platformu üzerinden sağlanıyor. Çeşitli oyun içi hareketleri, oyun oynama, oyun geliştirme, yükleme ve oyun için yapılan yayınlara tokenler  platformda ödenir.

Oyuncular, turnuva yada dağıtılan ödüller sayesinde daha fazla TOKEN kazanabilirler.

Sahipleri gibi yatırımcılar da FLUX oyun platformunu tanıtmak için teşvik ediyorlar.Bir şirketteki hisseleri gibi, yatırımcılar FLUX madeni para değer kazandıkça tebrik beklerler. Yaklaşık %31 veya 700 milyon oyuncu rekabetçi bir şekilde oynuyor.Rekabetçi oyuncuların oyun içi yeteneklerini geliştirmek için oyuna çok fazla zaman ayırdıklarından bir oyuna sadık kalmaları daha yüksek ihtimal.Rakipsiz oyuncuların ise üçte ikisi kolaylıkla yüksek kazançlar ve ödüller ile öbür oyunlara geçmek için ikna edilebiliyor.

FLUX platformu ayrıca referans sistemini kullanıyor, bu tür programlar oyunun başarısı için oyun içinde oyunculara para verdiklerinden reklamcılığın en büyük şeklidir (reklam verenlerin %90'ı bunu kullanır.) Bu sayede oyuncuların oyunun başarısında pay sahibi olmaları sağlanır. Oyun sahipliği kavramı oyun başarısında bir pay sahipliği ile FLUX oyunlarını tanıtmak için daha fazla fırsat sunuyor.

FLUX token'e  500.000 dolardan daha fazla yapan yatırımcılar Özel Bir Yatırım Kontrol Sistemi kişisel emanet planı satın alır.

FLUX grubu verilen bütçenin yalnızca %15 'ini alır ve gelişme süreci boyunca söz konusu bütçeden kısmi ödeme alır, yatırımcıların istediği olmazsa fonlarını geri çekerler.

Eşler arası oyun

Doğrudan yatırım modeli BLOCKCHAIN'de FLUX'a güç sağlayan eşler arası motorun doğal bir uzantısıdır.

Oyun rakipleri BLOCKCHAIN üzerinde direk işlem yaparak kazancın %30'unu oyun platformuna ödememe gereğini ortadan kaldırıp bunu %1-7 'ye indirgiyor.Bunun yerine %50 oyun geliştiricilerine, %10 ödüllere , %40 ise idare ve reklam için ödeniyor.

Artık oyuncular kazançlarının serbest kalmasını beklemek zorunda değiller. Hem oyuncu hemde söz sahibi kişi sözleşmenin bir parçası. Oyun başladığında her iki kullanıcının kripto cüzdanları güvence altına alınır.Ancak blockchain'de doğrudan transfer yapılmaz. Böylece oyuncu oyunu bitirdiğinde hakem kazananı belirttiğinde  para veya kredi kartı yerine kriptokrasi ile ödenirse işlem ücreti önlenir, ödeme serbest bırakılır.

The Flux ICO

Yatırımcılar 10 Aralık tarihinde  ICO'nun ilk etabının tanıtımından önce 1 Aralık'ta ICO öncesi FLUX paraları indirimle alabilirler. Asgari 5000 ETH'dur, ve her 600 FLUX bir ETH'dir ICO gelirlerinin %85'i yatırımcılara, %7 danışmanlara, %5 pazarlama ve yöneticiyi desteklemek için fona, %3 hayır kurumlarına dağıtılacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ