Flyp.me, 30'dan fazla kripto para birimini destekleyen, dünyanın önde gelen bir çok kripto para birimine kolay erişim sağlayan Android kullanıcıları için yeni bir uygulama duyurdu.

Flyp.me Kriptodan-Kriptoya Android Uygulamasını Başlattı

Flyp.me, 30'dan fazla kripto para birimini destekleyen, dünyanın önde gelen bir çok kripto para birimine kolay erişim sağlayan Android kullanıcıları için yeni bir uygulama duyurdu.

Merkezsiz kripto para borsası Flyp.me, kripto para biriminizi değiştirmek için bir hesap gerektirmeyen Android kullanıcıları için tamamen yeni bir kripto para borsası platformu sunuyor. Bu platformun yardımıyla, kripto kullanıcıları ve tüccarlar kripto para birimlerini aracısız bir şekilde kolayca "piyasaya” sürebiliyor. Borsa, kripto para endüstrisinin büyümesine ve hesapsız kapasitesini artırmasına yardımcı olacak eşsiz bir deneyim sunuyor.

Flyp.me Platformunun Temel Özellikleri

Flyp.me platformu, kullanıcıların kripto para birimlerini değiştirmeden / ticaret yapmadan önce hesap açmasını gerektirmediği için kripto dünyasında bulunan benzersiz bir seçenektir. Hizmet 2017'den beri kripto kullanıcıları için mevcut ve şimdi Android telefonlarda kullanıma sunuldu. Bu yaklaşım nedeniyle, kripto para birimlerinin birçok yararlı temel özelliği korunur ve kontrol kullanıcıya geri verilir. Flyp.me, kullanıcıların özel anahtarları üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar. Bu, kullanıcı için genişletilmiş son derece önemli bir işlevdir. Özel anahtarlar, kullanıcıların kripto para birimi varlıkları üzerinde tam kontrol sahibi olmasını sağlar ve merkezsizleştirme felsefesi ruhu içinde borsanın gücünü azaltır.

Geleneksel kripto para borsaları şu anda popülerdir, ancak aynı zamanda kripto para birimlerinin haklarını ve işlevlerini sürekli olarak düşürdükleri için eleştiriler almaktadırlar. Kullanıcılara özel anahtarlarını kontrol etmelerini sağlayan Flyp.me, gerekli işlevleri sağlarken kullanıcıların haklarının korunmasına yardımcı oluyor.

Yeni merkezsiz kripto borsasının temel özellikleri şunlardır:

• 30'dan fazla kripto para birimi desteği.

• Dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar için 24 saat kullanılabilirlik.

• Hızlı işlemler ve platformda desteklenen farklı popüler kripto para birimleri arasında geçiş yapma yeteneği.

• Borsadaki özel işlemler, işlem başlatmak için bir hesap gerektirmez.

• İşlemler, son teknoloji güvenlik protokolleri ve önlemleri ile uçtan uca desteklendiği için güvenli operasyonlar sağlıyor.

• Diğer web siteleri ve kripto hizmetleri platformları için açık API entegrasyonu. Bu, diğer platformların Flyp.me borsası ile yararlı bir simbiyotik ilişkiye sahip olmasına izin verir. Flyp.me, işletmelerin ve kullanıcıların kolayca, her zaman, her yerde kripto para birimini kabul etmelerini veya göndermelerini sağlar.

Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.

Flyp.me hakkında

Flyp.me ekibi tarafından geliştirilen anında kripto ticareti için profesyonel bir araçtır

HolyTransaction, 2014'ten bu yana ilk çok para birimli web cüzdanı. Sizi izleyen hiçbir kayıt ve gizli analitik bulunmuyor. Ayrıca, Flyp.me kullanıcı fonlarını kontrol etmez, bu nedenle özel anahtarlarınız üçüncü taraf hizmetlerde tutulma riski altında değildir. Topluluğun iyiliği için, özellikle dünyadaki HODLerları basit ve hesapsız tutmak isteyen kişiler için yaratılmıştır.

Flyp.me şu anda 30'dan fazla kripto para birimini destekliyor ve daha fazlasını eklemeye devam ediyor: Bitcoin, Ethereum, Zcash, Augur, Litecoin, Syscoin, Pivx, Blackcoin, Dash, Decred, Dogecoin, Flyp.me Tokenı, Gamecredits, Peercoin, Aidcoin, 0x, Vertcoin, Basic Attention Token, BLOCKv, Groestlcoin, Essentia, DAI Stablecoin, Power Ledger, Enjincoin, TrueUSD, Cardano, Storj, Monero, Maker, DigiByte ve TetherUS.

Sosyal ağlarımız üzerinden bizi takip etmeye devam edin.

Flyp.me ile kalın.

https://t.me/@flypme  

https://twitter.com/flyp_me

https://facebook.com/flypme

Flyp.me adresini ziyaret edin

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ