Forbes dergisi, OpenSea'nin kurucu ortağı Alex Atallah ve Alamada Research eş CEO'ları Caroline Ellison ve Sam Trabucco ile birlikte, 30 yaşın altındaki en son 30'unda 15 kripto iş lideri seçti.

Forbes dergisi, OpenSea'nin kurucu ortağı Alex Atallah ve Alamada Research eş CEO'ları Caroline Ellison ve Sam Trabucco ile birlikte, 30 yaşın altındaki en son 30'unda 15 kripto iş lideri seçti. Forbes 30 yaş altı 30 listesi, finans, oyun ve müzik gibi toplam 20 kategoriden 30 yaş ve altı 600 kişiden oluşuyor. Geçen yılki baskının önemli mezunları arasında FTX ve Alameda Research'ün kurucusu Sam Bankman-Fried ve Brian Tubergen yer alıyor.

30'ların Altındaki Son Parti Toplamda 1 Milyar Dolardan Fazla Para Topladı

1 Aralık'ta yayınlanan son baskıda Forbes, 30'ların altındaki son partinin toplamda 1 milyar dolardan fazla topladığını kaydetti. Yayın, Alamada Research eş CEO'ları Caroline Ellison ve Sam Trabucco, OpenSea'nin kurucu ortağı Alex Atallah ve PleasrDAO'nun kurucusu Emily Yang da dahil olmak üzere listede yaklaşık 15 kripto insanı seçti. Merkezi olmayan finans (DeFi) tabanlı ticaret platformu Slingshot'ın kurucusu Clinton Bembry, blockchain veri indeksleme protokolü Edge & Node'un kurucusu Tegan Kline ve blockchain tabanlı akış hizmeti Audius'un kurucu ortağı Roneil Rumburg listede yer aldı.

Bu Yılki Listede Daha Fazla Kripto Lideri Ortaya Çıktı

Bu yılki kripto birliği, önceki baskıda adı geçen on genç kripto liderinde %50'lik bir artış ve ana akım medyada artan bir kripto kabulü eğilimini yansıtıyor. Bu kısmen, son 12 ayda en zengin rakamların listesini yapan kripto girişimcilerinin sayısının artmasından kaynaklanıyor olabilir. Geçen ay, yedi kripto kurucusu, Avustralya Mali İncelemesinin 40 yaş ve altı en zengin girişimcilerin yıllık listesini yaptı. Forbes'in Nisan ayına ait 2021'in en zengin milyarderler listesinde, bir önceki yıla göre 3 katlık bir artışı temsil eden 13 kripto lideri de yer aldı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ