kriptom sosyal medya

Facebook ve Twitter kanallarımıza abone olarak en güncel haberlere anında erişebilirsin

Şimdi değil
Forumlar/Bitcoin / 2019’un sonunda Bitcoin’i neler bekliyor

Bitcoin Türkçe Forumları

bababtcAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 43Kullanıcı resmi

2019’un sonunda Bitcoin’i neler bekliyor

22.09.2019 23:54:42 tarihinde yazıldı.

Merhaba değerli arkadaşlar,

2019 yılının sonlarında doğru Bitcoin’de bir hareketlilik bekleniyor. Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

10.000 dolar bandında çok iyi tutunduğunu görüyorum ben. Ekim-Kasım ayları arasında bir boğa sezonu başlayabilir mi emin değilim, ancak bir çok yerde 25 bin dolarlar konuşuluyor.

Tahmini fiyat vermek şuan için zor ancak, reele baktığımızda dünyada yaşanan makro ekonomi sorunları insanları Bitcoin ve benzeri alternatiflere yönlendirmiyor değil açıkcası. Delphi Digital diye bir şirket de zaten buna benzer bir açıklama yapmış.

Bakalım bu sene sonlarına doğru bir hareketlilik yaşanacak mı? Sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum.  İyi çalışmalar. 

holonautÜye Kriptom rütbeMesajlar : 7Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

23.09.2019 12:46:19 tarihinde yazıldı.

Birçok otoritenin 7000-8000$ beklentisi var ama ben yakında sert bir yükseliş bekliyorum açıkçası. Beklentim 2019'u 13000-14000$ civarında kapatması.

bababtcAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 43Kullanıcı resmi

23.09.2019 12:51:25 tarihinde yazıldı.

13-14 bin dolar seviyelerini de ben pek tahmin etmiyorum açıkcası bu sene için. Bir süre daha 9-10 bin seviyelerinde tutunması daha olası geliyor. Ancak dediğiniz gibi düşüşler yaşanabilir.

holonautÜye Kriptom rütbeMesajlar : 7Kullanıcı resmi

23.09.2019 12:58:26 tarihinde yazıldı.

Benimki biraz temenni oldu galiba :)

Bugünkü Bakkt açılışı hayal kırıklığı oldu. Şu ana kadar sanırım anca 25BTC hacim oluşmuş. Belki biraz daha zamana ihtiyacı vardır.

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.