Forumlar / Bitcoin / Binance Otomatik Alım-Satım Sistemi

Bitcoin Türkçe Forumları

osman kaya Yeni Kriptom rütbe Mesajlar : 4 Kullanıcı resmi

Binance Otomatik Alım-Satım Sistemi

18.06.2018 13:30:12 tarihinde yazıldı.

Uzun süre üzerinde çalıştığım ve yaklaşık 4 aydır test ettiğim sonunda testleri bitirip yayına sokmaya karar verdiğim robotu tanıttacağım.

Daha açtığım konuyu inceleyebilirsiniz:https://www.r10.net/bitcoin-etherium-litecoin-ve-coin-sistemleri/1830291-gunde-6-ve-uzeri-kar-saglayan-sinyal-yazilimi-projem.html

O konuda sadece sinyal paylaşımı oluyordu oto al-sat özelliği yoktu

Öncelikle kendimi tanıtayım Elektrik-Elektronik mühendisliği öğrencisiyim yazılım ve elektronikle iç içe yaşıyorum büyük ve algoritma gerektiren sistemler konusunda sürekli farklı projeler üzerinde çalışıp kendimi her gün geliştirmekteyim.

Sistem Detayları ve Çalışma Prensibi

Sistem binance borsası üzerinden çalışmaktadır. Çalışma prensibi binance üzerindeki bütün coinleri belirli zaman aralıklarında

5 farklı analiz algoritması ile analiz ederek belirtilen şartlara göre alım sinyali vermektedir. Sinyalleri sistem üzerinden anlık görebileceğiniz gibi

telegram üzerinden anlık bildirim vermektedir.

Örnek telegram görüntüsü

Sistem'den sinyalleri kontrol edebileceğiniz bölüm

Şimdi Otomatik Al-Sat özelliğini tanıtacam

Oto Al-Sat modülü sinyal gelir gelmez alarak belirttiğiniz % kar fiyatını hesaplayarak o fiyata ulaşınca otomatik satıyor.

Örnek olarak sisteme 0.1 btc miktarıyla almasını ve %3 karla satması gerektiğini girdiniz.

Sinyal gelince sistem 0.1 Btc'lik coin alıyor ve üzerine %3 kar koyarak satım listesine ekliyor. Coin %3 kar' ulaştığı anda otomatik satışını yapıyor.

Yine telegram üzerinden anlık alım-satım bilgisini paylaşıyor.

Stop-Loss özelliği sayesinde coini aldıktan sonra örnek olarak %0.5 düştüğü anda yine otomatik satarak zarar yapmanızı engelliyor. Yüzde miktarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Al-Sat Bölümü

Ek olarak sistemden anlık yükseliş gösteren ve anlık düşüş yapan coinleri görebilirsiniz.

İstatistik bölümünden sinyal geldikten sonra hangi saat ve tarihte yüzde kaç kar yaptığını inceleyebilirsiniz.

Sistemin kiralama ücreti 1500 TL olarak düşünüyorum tamamen size ait vds'ye kurularak size göre hazırlanacaktır.

Teknik destek ve güncelleme hizmet aldığınız süre boyunca devam edecektir. Ayrıca bilgi ve tecrübelerimide sizinle paylaşacağım her konuda

Kiralama en fazla 5 kişiye yapılacaktır.

http://www.zuvsbot.com

Not: Aklınıza takılan veya sormak istediğiniz sorular varsa her zaman sorabilirsiniz seve seve yardımcı olurum. Aklıma geldikte konuyu güncelleyeceğim

Telegram İletişim: https://t.me/dadas2525

kriptom Admin tarafından 18.06.2018 14:01:15 tarihinde düzenlendi. [Başlık düzeltildi.]

Kripto Cem Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 28 Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

19.06.2018 10:28:36 tarihinde yazıldı.

mantıklı

NFS Yeni Kriptom rütbe Mesajlar : 4 Kullanıcı resmi

19.06.2018 11:36:24 tarihinde yazıldı.

En azından bir video olsaysı çalışan incelerdik. 

Ugur Günal Yeni Kriptom rütbe Mesajlar : 1 Kullanıcı resmi

21.06.2018 09:01:51 tarihinde yazıldı.

Osman bey bana ulasabilirmisiniz telegramdan yazamiyorum 0538 966 19 32 ugur1987gunal telegram adresim 

21.06.2018 10:04:15 tarihinde yazıldı.

güzel gözüküyor hocam

28.06.2018 13:39:57 tarihinde yazıldı.

Teşekkürler konu güncel

28.06.2018 15:13:20 tarihinde yazıldı.

coin fiyatları ne zaman randuman alıcak acaba

babaconda Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 57 Kullanıcı resmi

29.06.2018 18:24:18 tarihinde yazıldı.

peki güvenli mi? bu yaptığınız robot  yüklü olduğu bilgisayar içerisinde ki tüm verilerime erişip hesaplar şifreler bunları toplayıp size gönderiyorsa. Bunlar koca koca Kripto borsaları hack'lenip milyon dolarlık vurgunlar yapılırken bu robota güvenip iş yapmak olacak iş mi?

aliiknk Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 54 Kullanıcı resmi

30.06.2018 09:28:34 tarihinde yazıldı.

mantıklı bir makale olmuş ellerinize sağlık

30.06.2018 15:02:05 tarihinde yazıldı.

babaconda yazmıştı. 29.06.2018 18:24:18

peki güvenli mi? bu yaptığınız robot  yüklü olduğu bilgisayar içerisinde ki tüm verilerime erişip hesaplar şifreler bunları toplayıp size gönderiyorsa. Bunlar koca koca Kripto borsaları hack'lenip milyon dolarlık vurgunlar yapılırken bu robota güvenip iş yapmak olacak iş mi?

Merhaba hesap şifresini vermiyorsunuz hocam sadece binance üzerinde bulunan api bilgilerini sisteme giriyoruz.Api bilgiler ile sadece borsa içinde alım-satım yapılabilir.Para yada btc çekme gibi işlemler yapılamaz bunun için son derece güvenli

aliiknk Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 54 Kullanıcı resmi

03.07.2018 11:12:12 tarihinde yazıldı.

osman kaya yazmıştı. 30.06.2018 15:02:05

Merhaba hesap şifresini vermiyorsunuz hocam sadece binance üzerinde bulunan api bilgilerini sisteme giriyoruz.Api bilgiler ile sadece borsa içinde alım-satım yapılabilir.Para yada btc çekme gibi işlemler yapılamaz bunun için son derece güvenli

Bende merak ediyordum teşekkür ederim

22.10.2018 14:28:07 tarihinde yazıldı.

Güncel 1 Aylık salım - satım kar istatistikleri eklendi

osman kaya tarafından 22.10.2018 14:32:10 tarihinde düzenlendi.

kriptozden Üye Kriptom rütbe Mesajlar : 22 Kullanıcı resmi

02.11.2018 15:31:19 tarihinde yazıldı.

Teşekkürler hocam. Emeğinize sağlık.

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.

SOHBET