Forumlar/Bitcoin / Bitcoin bitiyor mu?

Bitcoin Türkçe Forumları

SamaraYeni Kriptom rütbeMesajlar : 4Kullanıcı resmi

Bitcoin bitiyor mu?

20.01.2019 02:13:40 tarihinde yazıldı.

Merhaba herkese!

Bitcoin bitiyor mu gerçekten merak ediyorum. Elimde bir miktar btc var. Sene sonu bekleyin demişlerdi bekledik, şimdi de şubat mart belki de nisan diyorlar.beklemek ne kadar mantıklı? 40 bin liradan aldım, şuan 20 bin. Dolar 5 tl olmasa durum daha vahimdi

Btc popülerliğini kaybediyor gibi düşünüyorum.sizin görüşleriniz nelerdir. Tşk

bababtcAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 39Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

10.02.2019 02:03:46 tarihinde yazıldı.

Bitcoin doğası gereği çok fazla dalgalanma yaşıyor. Herhangi bir merkezin olmaması sebebiyle, kontroller tamamen kullanıcılara bırakılmıştır. Bu da demektir ki kimin elinde daha fazla Btc varsa piyasayı manipüle edebiliyor. 

Bitcoin’de mevcut durum halen “ayı sezonu”num devam ediyor olması. Ve bu ayı sezonu gerçekten çok uzun sürdü. Ama artık ayılar, boğaya dönüşebilir gibi bir ortam var şuan. Bazı hareketlilikler yaşanıyor, ayı sezonu daha fazla sürer mi tartışılır ama Bitcoin’in kolay kolay bitmeyeceği tartışmaya kapalı. :)

Artık 2019’un 2.ayının da ortasına geldik ve Bitcoin’de halen bir hareketlilik yok. Bunu aslında kötüye yormak biraz da mantıksız olur. Şuan yatırım aracı olarak tam oturmamış bir Bitcoin’den bahsediyoruz. Yakın zamanda bir hareketlilik yaşanır desem sadece bir tahminden ibaret olur. O yüzden piyasayı yakından takip edip, ona göre vaziyet almak daha mantıklı olacak. Elindeki Btc’leri şu fiyata satıp zarar etmen seni pek mutlu etmeyecek çünkü. 

İşin kısası, bitcoin bitmiyor, sadece ortama ısınmaya çalışıyor. 

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.

SOHBET