Forumlar/Bitcoin / Bitcoin için kulis yapmak ve tanıtmak

Bitcoin Türkçe Forumları

firatimoUzman Kriptom rütbeMesajlar : 366Kullanıcı resmi

Bitcoin için kulis yapmak ve tanıtmak

2.11.2017 00:03:48 tarihinde yazıldı.

Bitcoin ilk çıktığından beri tutkunları tarafından çok düzen bir şekilde yapılan bir şey var. Bitcoin'i tanıtmak ve bilinirliliğini arttırmak. Bu ne işe yarıyor? Şöyle diyebiliriz; her yatırım nesnesi gibi Bitcoin de arz talebe bağlı olarak değer kazanan bir değer. Yani ne kadar bilinir ne kadar yatırım yapılır ve ne kadar kullanılırsa o kadar büyüyor. Bu da en küçük ölçekte bile olsa eşe dosta nalatmaktan duyulmasına kadar herşeyi önemli hale getiriyor. Atıyorum dolara parasını bağlayacak bir arkadaş ya da akrabaya yardımcı olup Bitcoin ile tanıştırmak genel planda olumlu bir etkiyi tetikliyor. Gün be gün ana akım medyada bile yer bulmaya başlamışken bu tarzda çabaların katalizör etkisi yapacağını düşünüyorum. Ayrıca Bitcoin kullanan platformları kullanmak da bir seçenek. Örneğin bahis yapılabilen sitelerden tutun da yurtdışında öğrenim görmeye gitmiş yeğeninize ya da kardeşinize masrafı 2-3 dolar tutacak şekilde para göndermeye kadar birçok şey yapılabilir. Ya da böyle durumlar teşvik edilebilir diye düşünüyorum. Ne dersiniz? 

altarYeni Kriptom rütbeMesajlar : 10Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

2.11.2017 01:34:21 tarihinde yazıldı.

Burada yorum yapmak bile bu duruma hizmet ediyor.

firatimoUzman Kriptom rütbeMesajlar : 366Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

2.11.2017 09:27:06 tarihinde yazıldı.

Kesinlikle. Ayrıca yazmayı unutmuşum, sosyal medya paylaşımları yapmak ve açıklı yazıları insanlarla paylaşmak da bu duruma hizmet edecektir. 

wolfteamUzman Kriptom rütbeMesajlar : 342Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

2.11.2017 09:35:42 tarihinde yazıldı.

zaten herkes tanıdığında değeri mükemmel yerlere ulaşacaltır

firatimoUzman Kriptom rütbeMesajlar : 366Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

2.11.2017 09:52:23 tarihinde yazıldı.

Evet o konu ile ilgili şöyle bir şey var. Amerika'lı bir uzman, ismini hatırlamıyorum, bulursam atarım. Asıl Bitcoin'in yolculuğu 10bin dolar olunca başlayacak çünkü insanlar asıl o zaman onu tanıyacaklar diye bir görüş ortaya atmıştı. Aslında çok doğru bir yaklaşım. Daha fazla bilinirlik ve annemizin, teyzemizin bile yatırım yaptığı bir nesne olursa asıl o zaman çok ciddi ivmeler yakalanabilir.

serkangungorUzman Kriptom rütbeMesajlar : 447Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

21.03.2021 00:02:18 tarihinde yazıldı.

Herkese bol kazançlar...

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.