Siteye devam et.
Forumlar/Bitcoin / Bitcoin neden kumar değildir?

Bitcoin Türkçe Forumları

batuhantstknProfesyonel Kriptom rütbeMesajlar : 603Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

24.11.2017 01:07:05 tarihinde yazıldı.

hürkuş yazmıştı. 24.11.2017 00:44:00

Bende sizin gibi birkaç arkadaşıma anlatıyordum ama toplumca yeniliğe çok açık olamadığımızdan onlara da hiç inandırıcı gelmiyordu. Sonra ben ufaktan kazanmaya başlayınca zaten bi ikna oldular ama cesaret edemediler. Bir arkadaşın ablası geçen sabah çiftlikbanka 5.000TL para yatıracaktı ki durdurdum oturdum ve çiftlikbank ceo'sundan forumlarına kadar baktım gerçekçi ama ponzi tadında bi durum olduğuna ikna edip coinleri anlattım. Diğer akşam 3 kişi birden btcturk ve koineks hesabı  açtırdılar, yarında başlıyolar ufak ufak. Bayağı gazlı ikna olabildiler :)

Keşke paribu ile başlasalarmış hocam, biz ne kadar teşvik edip Bitcoin dünyasına katabilirsem bunlar bize yol su elektrik olarak geri dönecek inşallah :)

hürkuşAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 66Kullanıcı resmi

24.11.2017 01:10:33 tarihinde yazıldı.

batuhantstkn yazmıştı. 24.11.2017 01:07:05

Keşke paribu ile başlasalarmış hocam, biz ne kadar teşvik edip Bitcoin dünyasına katabilirsem bunlar bize yol su elektrik olarak geri dönecek inşallah :)

:) Paribu bende kullanıyorum fakat nedense sebepsiz yere içime sinmedi bir türlü. Bir de ilk göz ağrım çoğunluk gibi BTC turk, sonra alt coinleri denemek için Koineksle tanıştım. Ona da borsa olarak hiç güvenim yok aslında ama destek konusunda yatırma ve çekmede çok başarılılar. 

24.11.2017 01:13:40 tarihinde yazıldı.

hürkuş yazmıştı. 24.11.2017 01:10:33

:) Paribu bende kullanıyorum fakat nedense sebepsiz yere içime sinmedi bir türlü. Bir de ilk göz ağrım çoğunluk gibi BTC turk, sonra alt coinleri denemek için Koineksle tanıştım. Ona da borsa olarak hiç güvenim yok aslında ama destek konusunda yatırma ve çekmede çok başarılılar. 

Btctürk hala aklımın bir köşesinde ama paribu'yu seçtim,şu an karşılaştırdığım zaman sahip olduğum bitcoin'de iki site arasında 2 lira oynuyor, acaba paribu'dan btctürk'e mi atsam diye düşünmüyor değilim, şu mobil uygulama olayı da çok aklımı çeliyor :)

ismailUzman Kriptom rütbeMesajlar : 412Kullanıcı resmi

24.11.2017 01:19:08 tarihinde yazıldı.

Arkadaşlar crytopia deneyen oldu mu? Ödemeleri nasıl  benim ilgimi çeken tüm coinler orada.

24.11.2017 01:32:23 tarihinde yazıldı.

ismail yazmıştı. 24.11.2017 01:19:08

Arkadaşlar crytopia deneyen oldu mu? Ödemeleri nasıl  benim ilgimi çeken tüm coinler orada.

Daha önce yüklü miktarda altkoin alan tanıdıklarım var, bir sorun çıkmamış onlarda, en azından onlarda çıkmamış yinelemek istiyorum deneyimi olan arkadaş varsa daha net bilgilendirir.

24.11.2017 01:32:58 tarihinde yazıldı.

batuhantstkn yazmıştı. 24.11.2017 01:32:23

Daha önce yüklü miktarda altkoin alan tanıdıklarım var, bir sorun çıkmamış onlarda, en azından onlarda çıkmamış yinelemek istiyorum deneyimi olan arkadaş varsa daha net bilgilendirir.

abi electroneum var orada ahtım var alacam yarın 100 tane bile olsa bu arada maker taker videosu harikaymış abi çok açıklayıcı.  

ismail tarafından 24.11.2017 01:33:47 tarihinde düzenlendi.

24.11.2017 01:47:46 tarihinde yazıldı.

ismail yazmıştı. 24.11.2017 01:32:58

abi electroneum var orada ahtım var alacam yarın 100 tane bile olsa bu arada maker taker videosu harikaymış abi çok açıklayıcı.  

Electroneum hakkında araştırma yaptın mı hiç ? Ve sağol hocam işe yaradıysa ne mutlu bana

batuhantstkn tarafından 24.11.2017 02:37:04 tarihinde düzenlendi.

24.11.2017 02:33:45 tarihinde yazıldı.

abi özür dilerim geç gördüm, yapmıştım biraz bilgim var abi ingiltere destekli bir coin şuan biraz yükselişte fakat çok oynamıyor, kazılabilir bi coin geçenlerde saldırıya uğradı mobil kazım olayı sağlıyor bu onun için büyük avantaj fakat kötü tarafı şu mobil cüzdan sıkıntı benim tahminim bu coin cüzdan sorunu çözülebilirse iyi yerlere gelir ve açıkçası ingiliz destekli olmasıda ayrı bişey 

ismail tarafından 24.11.2017 02:34:23 tarihinde düzenlendi.

24.11.2017 02:38:34 tarihinde yazıldı.

ismail yazmıştı. 24.11.2017 02:33:45

abi özür dilerim geç gördüm, yapmıştım biraz bilgim var abi ingiltere destekli bir coin şuan biraz yükselişte fakat çok oynamıyor, kazılabilir bi coin geçenlerde saldırıya uğradı mobil kazım olayı sağlıyor bu onun için büyük avantaj fakat kötü tarafı şu mobil cüzdan sıkıntı benim tahminim bu coin cüzdan sorunu çözülebilirse iyi yerlere gelir ve açıkçası ingiliz destekli olmasıda ayrı bişey 

Çok dallanıyor cüzdanlar ya alıp unutalım derken cidden unutucaz ondan korkuyorum, cüzdanı nasıl hocam ?

24.11.2017 02:40:29 tarihinde yazıldı.

abi kendine ait cüzdanı var onunda bu arada dediğinizde haklısınız keşke toplu cüzdan kavramı olsa

24.11.2017 10:31:30 tarihinde yazıldı.

Biraz baktıktan sonra sanki alınabilir gibi geldi, toplu alımlarda illa ki karı olacaktır ve sitesinde iphone uygulaması için yakında çıkacak yazıyor, bu da ayrı bir tercih sebebi.

düzceliAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 76Kullanıcı resmi

24.11.2017 18:22:01 tarihinde yazıldı.

ismail yazmıştı. 23.11.2017 17:50:49

he he deyip geçiceksin abi benimde ona benzer oldu bundan 3 yada 4 sene öncesi aileme yalvardım 10 btc yapalım teknoloji yanılmaz diye, dinlemediler, malum dinlemediler sonuç ortada :D

Önceleri bu kadar garanti para kazandıracak gibi görünmediği ve sanal paraya olan güvensizliğin sonucunda insanların bir çoğu bu durumu göz ardı etmiş gibi göründü. Ama artık durum böyle değil...

hürkuşAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 66Kullanıcı resmi

24.11.2017 18:36:08 tarihinde yazıldı.

Aslında en kısa açıklama arz talep ama birde bunlar ne onu anlatmak gerekir. O yüzden ev aldığında nasıl değeri artıyorsa bu da öyle işte, aherkes aynı mahalleden aev bakarsa yada heres aynı mahalleden ev bakarsa nasıl fiyat değişiyorsa, herkes o mahalleden vazgeçtiğinde de değişecektir şeklinde bilale anlatır gibi anlatmak en doğrusu. Anlamayan zaten anlamıyor. Toplumca sadece cep telefonu kadar hakimiz teknolojiye.

24.11.2017 22:06:59 tarihinde yazıldı.

hürkuş yazmıştı. 24.11.2017 18:36:08

Aslında en kısa açıklama arz talep ama birde bunlar ne onu anlatmak gerekir. O yüzden ev aldığında nasıl değeri artıyorsa bu da öyle işte, aherkes aynı mahalleden aev bakarsa yada heres aynı mahalleden ev bakarsa nasıl fiyat değişiyorsa, herkes o mahalleden vazgeçtiğinde de değişecektir şeklinde bilale anlatır gibi anlatmak en doğrusu. Anlamayan zaten anlamıyor. Toplumca sadece cep telefonu kadar hakimiz teknolojiye.

Gerçekten herkes ışınlanma, uçan araba vs. gibi teknolojileri benimseyecek duruma gelmişken yıllardır kullanılan internetin içerisinde oluşan kripto parayı neden bu kadar yadırgıyorlar anlamadım gitti.

segoxeUzman Kriptom rütbeMesajlar : 123Kullanıcı resmi

25.11.2017 11:33:36 tarihinde yazıldı.

bilgiye kapalı kişilere bitcoini anlatmak zor sanal para birimi denmesinden dolayı dolandırılmaktan korkuyorlar 

25.11.2017 11:54:00 tarihinde yazıldı.

eğer bitcoin bir kumar olsaydı bile inanın devlet destekli bir kumar olurdu ve ismi değiştirilip legalleştirilirdi, herkes bir şey vererek alıyor sonuçta bunu gökten zembille gelmiyor kimseye Bitcoin.

serkangungorUzman Kriptom rütbeMesajlar : 451Kullanıcı resmi

14.03.2021 00:47:01 tarihinde yazıldı.

Bol kazançlar.

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.