Forumlar / Bitcoin / BTC almak istiyorum

Bitcoin Türkçe Forumları

abdllh Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 31 Kullanıcı resmi

BTC almak istiyorum

04.09.2017 19:06:51 tarihinde yazıldı.

Kriptom'un alım için yönlendirdiği sitede euro ve dolarla alım var sadece. Kartla öderken tl'yi kabul eder mi? 

Veya başka güvenli platform var mı?

sidertales Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 30 Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

05.09.2017 13:23:50 tarihinde yazıldı.

bir süre beklemenizi tavsiye ederim ne kadar bekleyeceğimi bende bilmiyorum ama şuan düşüşte

twoberk Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 27 Kullanıcı resmi

10.09.2017 08:47:30 tarihinde yazıldı.

koinimden al 

satoshi08bc Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 17 Kullanıcı resmi

01.10.2017 15:07:01 tarihinde yazıldı.

Konunuzu yeni gördüm eğer almadıysanız koinim, btctürk,ve paribu aracılığı ile btc alabilirsiniz 

huseyin osur Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 134 Kullanıcı resmi

03.10.2017 12:18:52 tarihinde yazıldı.

reklam gibi olmasın ama btctürk en kalitelisi

Fatih kurdam Yeni Kriptom rütbe Mesajlar : 5 Kullanıcı resmi

09.10.2017 09:46:26 tarihinde yazıldı.

cex.io sitesine üye olup kredi kartı ile alım yapabilir. oradan btc nisi istediğiniz yere gönderebilirsiniz. 

Şafak Dirik Moderatör Profesyonel Kriptom rütbe Mesajlar : 617 Kullanıcı resmi

10.10.2017 17:10:51 tarihinde yazıldı.

Merhaba;

Bitcoin alabilmeniz için Türk Borsası olarak şuan açılmış 4 ve açılacak olan 2 adet borsa vardır.

Hali hazırda işlem gören borsalar;

Paribu, BTCTurk, Koinim ve Koineks olmak üzeredir. Google ile aratırsanız daha detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Açılmak üzere olan ise; Turkbitex ve Feyex tir. Henüz açılış tarihleri belirsiz olup yakın zamanda faaliyete girmeleri bekleniyor.

Detaylandırmak gerekirse;

Paribu: BTC

BTCTurk: BTC, ETH

Koinim: BTC, LTC

Koineks: BTC, LTC, ETH, DASH, DOGE

Ve diğer iki borsa hakkında pek bilgi mevcut değildir.

Umarım yazım yardımcı olmuştur.

İyi günler dilerim.

MURAT YETER Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 23 Kullanıcı resmi

11.10.2017 17:46:56 tarihinde yazıldı.

benim paribuda var memnunun hiç bir sorun olmadı telefonla giriş yapıyorum telefonumu değiştirdiğim halde ben arayarak yardımcı oluyorlar tekrar hesabıma giriş sağlıyorum şimdilik memnunum

Furkan Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 202 Kullanıcı resmi

18.10.2017 15:20:24 tarihinde yazıldı.

btctürk kullanıyorum. yakın zamanda yenilenecek uygulaması ile birlikte severek kullacağım.

salvation Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 184 Kullanıcı resmi

01.11.2017 02:35:20 tarihinde yazıldı.

btctürkten güvenle alabilirsiniz

samjobs Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 71 Kullanıcı resmi

01.11.2017 07:53:50 tarihinde yazıldı.

paribu, btcturk ve koineks'in üçünü de kullandım. üyelik, arayüz ve alım satım işlemleri gayet hızlı. yeni başlayanlar için yurt dışı borsalara girmelerindense bu yerli borsalarda daha düşük bütçeler ile sisteme entegre olup, devamında yüksek bütçelerle yatırım yapmalarını tavsiye ederim. 

demir Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 278 Kullanıcı resmi

01.11.2017 09:27:04 tarihinde yazıldı.

BtcTÜRK ve paribu kullanıyorum.Herhangi bir sıkıntı yaşamadım.Yanlız btcTÜRK'ün papara hesabı biraz fazla oranda kesinti yapıyor.Onuda direk bankayla hallettim.

27.11.2017 14:18:52 tarihinde yazıldı.

banka kartım olmadığı için türk borsalarından alamıyorum.

norsvast Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 85 Kullanıcı resmi

27.11.2017 14:20:59 tarihinde yazıldı.

bekleyeyim dussun diyecekseniz hic dusmeyebilir de, bence suanki fiyata  bakmadan alin, ilerde nasil olsa degerlenir.

27.11.2017 14:23:33 tarihinde yazıldı.

şuan 117₺~ miktarıyla bir altcoinde bekliyorum.

wolfteam Moderatör Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 342 Kullanıcı resmi

27.11.2017 15:21:24 tarihinde yazıldı.

ben paribu ağırlıktayım. genel olarak memnunum

hypertroxics Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 83 Kullanıcı resmi

27.11.2017 15:35:33 tarihinde yazıldı.

17 Aralık olarak tahmin edilen Bitcoin Diamond'un ortaya çıkmasıyla birlikte Bitcoin Cash çıktığında olduğu gibi olur mu bilmem ama, bir düşüş olması muhtemel. Yani almak için biraz beklemenizi tavsiye ederim. Ama yine de artışları takip ederek, 17 Aralık'a kadar yükselişi ne olur, sonrasında olası bir düşüşte şimdikinden az bir fiyat olur mu bilemem. Sadece benim görüşüm yine madenciler BCD'ye yönelip BTC'yi bir süre düşüreceği yönünde

aykutpurde Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 49 Kullanıcı resmi

27.11.2017 15:36:11 tarihinde yazıldı.

wolfteam Moderatör yazmıştı. 27.11.2017 15:21:24

ben paribu ağırlıktayım. genel olarak memnunum

Paribu'dan ben de memnunum, en az kesintiyi o yapıyor. Ama 1-2 ay kadar önce btc'deki 5000lere ilk gelindiği dönemlerde arkadaşımın bir miktar koini otomatik olarak satıldı ve iletişime geçilmesine rağmen kendileinden kaynaklanan bir durum olmadığı söylendi. Çok zarar etmedi ama şimdi her gün girip bakıyor koinler duruyor mu diye :) Ayrıca kamusal alandaki bir wifiye girmiş olma ihtimali de var, o sırada btc satışı olmuş olabilir. Bu örnek dışında paribuyla hiç sıkıntı yaşamadım. Koineksin komisyonları pahalı ve baya geriden geliyor. Ama farklı altcoinler sunası avantaj tabi.

wolfteam Moderatör Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 342 Kullanıcı resmi

27.11.2017 16:10:10 tarihinde yazıldı.

aykutpurde yazmıştı. 27.11.2017 15:36:11

Paribu'dan ben de memnunum, en az kesintiyi o yapıyor. Ama 1-2 ay kadar önce btc'deki 5000lere ilk gelindiği dönemlerde arkadaşımın bir miktar koini otomatik olarak satıldı ve iletişime geçilmesine rağmen kendileinden kaynaklanan bir durum olmadığı söylendi. Çok zarar etmedi ama şimdi her gün girip bakıyor koinler duruyor mu diye :) Ayrıca kamusal alandaki bir wifiye girmiş olma ihtimali de var, o sırada btc satışı olmuş olabilir. Bu örnek dışında paribuyla hiç sıkıntı yaşamadım. Koineksin komisyonları pahalı ve baya geriden geliyor. Ama farklı altcoinler sunası avantaj tabi.

evet işlem hacimlerini de göz önüne almalısın. 

mmtars36 Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 470 Kullanıcı resmi

27.11.2017 16:26:52 tarihinde yazıldı.

twoberk yazmıştı. 10.09.2017 08:47:30

koinimden al 

Bencede koinim den almani tavsiye ederim tabiki nereden alicagin senin fikrin bisey diyemem

aykutpurde Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 49 Kullanıcı resmi

27.11.2017 16:37:18 tarihinde yazıldı.

Arkadaşlar, tavsiyelerimizi yaparken gerekçelerimizi de yazabilir miyiz? moderatör değilim, doğrudan sizlere yönelik bir şey söylemek kastım da yok yanlış anlamayın; anca forumda çok fazla "güzel bilgi tşk" tarzı mesajlar dolmaya başladı. Ben 4-5 gündür kullanıyorum, o kısacık sürede bile gözle görülür bir artış var bu tür mesajlarda. Benim gözümde "şunu al..." yazan ve başka açıklama yapmayan iletiler de bu şekilde. Bilmiyorum moderatörler bir engelleme, hesap silme vs. gibi yaptırımlar uyguluyorlar mı, uygulanmıyorsa belli bir denetim gelmesi gerekiyor.

Gelelim sorunun cevabına. Bence de şu an koinim'den alabilirsiniz. Ancak bunu kendim aldığım için ya da siteyi bildiğim için söylemiyorum. Koinim koineksten 3.500, paribudan da 2.500 tl daha ucuz an itibariyle :) Nasıl bu kadar fark olabiliyor anlamıyorum ama btc'si ltc'si veya parası olan arbitrajla değerlendirebilir bu farkı. Biz garibanız anca akıl veriyoruz, neyse siz kazananın o da yeter :)

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.

SOHBET