Forumlar / Bitcoin / iTunes gibi hediye kartlarıyla Bitcoin almanın en güvenli yolu nedir?

Bitcoin Türkçe Forumları

norsvast Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 85 Kullanıcı resmi

iTunes gibi hediye kartlarıyla Bitcoin almanın en güvenli yolu nedir?

09.11.2017 20:04:14 tarihinde yazıldı.

Hediye kartlarını bitcoin karşılığında satabileceğimiz güvenli websiteleri bilen arkadaşların bizleri aydınlatmasını istiyorum.

ayrıca Paxful.com kullananlar var mıdır? nelere dikkat etmeli?

Şafak Dirik Moderatör Profesyonel Kriptom rütbe Mesajlar : 617 Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

09.11.2017 20:06:30 tarihinde yazıldı.

İlk kısım için bilgim yok fakat ikinci kısım için;

Size genel bir bilgi verebilirim,  Cex.io da kredi kartı ile bitcoin almanıza olanak veriyor fakat kesintiler çok fazla

ayrıyetten bitstamp debit kart ile almanıza izin veriyor ama komisyon aşırı fazla.

Furkan Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 202 Kullanıcı resmi

11.11.2017 02:33:47 tarihinde yazıldı.

Bitcoin karsiliginda bir esya alinip satilan bir olatfirm bilmiuirum. Hediye kartlarini para ile satip btc almayı deneyebilrsin

batuhantstkn Profesyonel Kriptom rütbe Mesajlar : 568 Kullanıcı resmi

17.11.2017 16:55:12 tarihinde yazıldı.

Bulursanız güncellerseniz sevinirim takipte kalıcam

norsvast Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 85 Kullanıcı resmi

17.11.2017 18:53:20 tarihinde yazıldı.

batuhantstkn yazmıştı. 17.11.2017 16:55:12

Bulursanız güncellerseniz sevinirim takipte kalıcam

Yaptigim arastirmalar sonucunda Paxful.com sitesinin bunun icin cok iyi bir platform oldugunu gordum. kendim de kullandim.

iTunes, Playstation Plus, Xbox live, Google play ve akliniza gelebilecek herturlu hediye kartiyla bu sitede bitcoin satin alabilirsiniz.  Veya bitcoin ile bu tur hediye kartlari satin alabilirsiniz ki bu cok karli bir is gorunuyor kisa vadede. mesela 50 dolarlik bir hediye kartini ne kadara satin alacaginiza siz karar veriyorsunuz, eger karsinizdaki kullanici verdiginiz fiyata sizinle anlasirsa, bir escrow yardimiyla degis tokus yapabiliyorsunuz.

biraz riskli oldugu icin genelde vereceginiz 50 dolarlik hediye kartina 33 dolar civari bitcoin aliyorsunuz. O yuzden sitede sizin uygun gordugunuz offerleri iyice arastirin. Bir de islem yapmadan once mutlaka o kullanicinin guvenilirlik puanina dikkat edin. Size ne kadar insan guven puani verse o kadar insan gelip sizinle alisveris yapar.

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.

SOHBET