Forumlar / BitConnect / Bitconnect.co Hakkında Bilgi verebilecek olan

BitConnect Türkçe Forumları

zaferdegri Yeni Kriptom rütbe Mesajlar : 7 Kullanıcı resmi

Bitconnect.co Hakkında Bilgi verebilecek olan

01.11.2017 22:18:29 tarihinde yazıldı.

Merhaba Kriptom ailesi

Ben bitconnecte 26 dolar kadar btc gönderdim. Limitlere de hiç bakmadım.  Bitconnect.com da yatırım yapmak için minimum 100 dolar yatırmak gerekiyormuş.

Yatırdım parayı gerş çekebilmem için de 0,0005 btc olması gerekiyor. Site üzerinden BCC (Bitcoine) Çevirdim bitconnect (BCC) olarak çekmek istiyorum Bitconnect adresim de var farklı olarak ancak bu adrese de hatalı diyor çekmeme izin vermiyor. Naısl bir yol izlemeliyim. Esasında bitconnectten paramı btc türke çekmek istiyorum. Buraya geri çekim yapabilmem için 50-60 tl bir para atmam gerekiyor.

Bilen arkadaşlardan destek talep ediyorum

Şafak Dirik Moderatör Profesyonel Kriptom rütbe Mesajlar : 617 Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

01.11.2017 22:22:12 tarihinde yazıldı.

Ponzi olduğunu söylüyorlar o yüzden çok araştırma yapmadım dikkat etmenizi öneririm.

zaferdegri Yeni Kriptom rütbe Mesajlar : 7 Kullanıcı resmi

01.11.2017 22:29:44 tarihinde yazıldı.

evet öyle bir durumun olduğunu da belirtenler var. ciddi anlamda kazananlar da var. Ben de en azından içindeki yatırdığımı çekmek derdindeyim.

Btc türkten 100 TL yi hiç çekmeseydim şuan 15-20 tl kar bırakmıştı.Nasip

Teşekkürler

wolfteam Moderatör Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 342 Kullanıcı resmi

14.11.2017 09:48:13 tarihinde yazıldı.

aman dikkat. ponzi şemasından uzak durmayın kaçın kaçınn

firatimo Moderatör Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 366 Kullanıcı resmi

14.11.2017 11:13:01 tarihinde yazıldı.

Kesinlikle ponzi! Önünde sonunda çakılacak olan bir koin bu. Kendini tamamen Bitcoin'e entegre etmiş fakat üretiminin sonuna doğu ciddi canlar yakacaktır. Kendi sitelerine BTC yollatıp, kendi hacimlerini arttıran bir şemaları var. Size günlük ödeme yapıyorlar vs. Kazanan da var, sağda, solda görürüsünüz ilgili yazılar. Ama bu riski almaya değmez! Ayrıca bu tarz koinler ciddi şekilde kripto paralara zarar veriyor diye düşünüyorum.

wolfteam Moderatör Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 342 Kullanıcı resmi

14.11.2017 11:14:00 tarihinde yazıldı.

firatimo Moderatör yazmıştı. 14.11.2017 11:13:01

Kesinlikle ponzi! Önünde sonunda çakılacak olan bir koin bu. Kendini tamamen Bitcoin'e entegre etmiş fakat üretiminin sonuna doğu ciddi canlar yakacaktır. Kendi sitelerine BTC yollatıp, kendi hacimlerini arttıran bir şemaları var. Size günlük ödeme yapıyorlar vs. Kazanan da var, sağda, solda görürüsünüz ilgili yazılar. Ama bu riski almaya değmez! Ayrıca bu tarz koinler ciddi şekilde kripto paralara zarar veriyor diye düşünüyorum.

Her ponzide kazananlar var ama sonuç hüsran

ismail Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 413 Kullanıcı resmi

21.11.2017 18:11:49 tarihinde yazıldı.

youtubeda bir kanal var bitcoin kraliçesi diye orada bu arkadaş verimli bir biçimde anlatmış ama bana sorarsanız faso fiso.

mmtars36 Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 469 Kullanıcı resmi

23.11.2017 22:03:29 tarihinde yazıldı.

Bu tur sitelerden kacin hocam yaklasilmaz bile detayli arastirin foruma sorun bilgi alin

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.

SOHBET