Forumlar / Dash / Dash Bitcoin gibi yukselir mi

Dash Türkçe Forumları

norsvast Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 85 Kullanıcı resmi

Dash Bitcoin gibi yukselir mi

22.11.2017 17:52:39 tarihinde yazıldı.

dolasimda olan dash sayisi suan 7,703,855, maksimum sayi 18,900,000 yani bitcoinden iki milyon daha az. Peki bu durumda sizce Dash, Bitcoin gibi bir basari yakalar mi? 

hürkuş Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 67 Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.11.2017 18:05:16 tarihinde yazıldı.

19 kasım da 1.740TL den koineks ile 206TL Dashcoin aldım. Aldığım ilk alt coindi. Dedim  bakalım ne olacak yani 206 lira batsa ne kadar olur çıksa ne kadar olur. En kötü hiç bozdurmam zaten öyle acil bi para ihtiyacımda yoktu. Sonra benim para Dash Coin'in düşüşüyle 160-170TL'lere kadar indi. Şu an Dash Coin Koineks'te 1.320TL yani paramda 270TL oldu. Yani 3 günde 206 liraya en fazla 20 lira falan belki kazanırım diye düşünüyordum, o da eğer kazanırsam ihtimaliydi. Kısaca alt coin olayı da çok beklemeden kısa sürede denk gelirse kar ettirebiliyormuş :) 

22.11.2017 18:11:47 tarihinde yazıldı.

sorun su ki o kadar cok altcoin var ki insan hangisine yatirim yapacagini bilemiyorum, cok para da olmayinca bitcoin'den cikmamak en mantiklisi gibi. dogru zamanda yatirim yapsaniz altcoinler de iyi kazandiriyor.

bir iki yilda dash de bitcoin gibi bin dolarlari bulursa ordaki paraniz epey degerlenir hocam:)

hürkuş Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 67 Kullanıcı resmi

22.11.2017 18:15:18 tarihinde yazıldı.

:) Bir yıl aslında beklenmeyecek para değil 200 lira için, sanırım epey bi bekleyeceğim ne olacağını görebilmek için. Teşekkürler

firatimo Moderatör Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 366 Kullanıcı resmi

22.11.2017 18:28:22 tarihinde yazıldı.

norsvast yazmıştı. 22.11.2017 18:11:47

sorun su ki o kadar cok altcoin var ki insan hangisine yatirim yapacagini bilemiyorum, cok para da olmayinca bitcoin'den cikmamak en mantiklisi gibi. dogru zamanda yatirim yapsaniz altcoinler de iyi kazandiriyor.

bir iki yilda dash de bitcoin gibi bin dolarlari bulursa ordaki paraniz epey degerlenir hocam:)

Evet ciddi bir kalabalık var! En iyisi iyice araştırıp kendine birkaç favori koin belirlemek. Ve uzun vadeli yatırım yapmak. Birkaç katına katlayan koinler oluyor illa. Iota, EOS, Qtum ve OMG benim gözdelerim, geçen hafta çok iyi kazandırdılar. Ben ilk 20'deki birçok koini güvenli buluyorum, tabii birkaç shitcoini saymazsan, örneğin Bitconnect gibi. 

22.11.2017 18:39:51 tarihinde yazıldı.

Bitconnect konusunda hemfikir oldugumuza sevindim hocam. Bu arada bilgisayara IOTA cuzdani kurmaya calistim bir iki kez tangle'e bagladigim adresler "pending" olarak kaliyor, sanirim seed denen seyi cuzdandan degil de baska yerden uretmem yuzunden, kurdugum iki cuzdanda da "tools" kisminda "generate seed" yoktu, ama baktigim videolarda olmasi gerek diye anladim.

bu konuda bir bilginiz var mi? konuyu IOTA forumlarinda acacaktim ama mesaji gonderemedim.

mmtars36 Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 470 Kullanıcı resmi

23.11.2017 13:45:24 tarihinde yazıldı.

hürkuş yazmıştı. 22.11.2017 18:05:16

19 kasım da 1.740TL den koineks ile 206TL Dashcoin aldım. Aldığım ilk alt coindi. Dedim  bakalım ne olacak yani 206 lira batsa ne kadar olur çıksa ne kadar olur. En kötü hiç bozdurmam zaten öyle acil bi para ihtiyacımda yoktu. Sonra benim para Dash Coin'in düşüşüyle 160-170TL'lere kadar indi. Şu an Dash Coin Koineks'te 1.320TL yani paramda 270TL oldu. Yani 3 günde 206 liraya en fazla 20 lira falan belki kazanırım diye düşünüyordum, o da eğer kazanırsam ihtimaliydi. Kısaca alt coin olayı da çok beklemeden kısa sürede denk gelirse kar ettirebiliyormuş :) 

Mantik olarak ilerlemen gayet iyi sabir isi bu isler ve surekli borsayi takip etmen lazim gule gule harca 

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.

SOHBET