Forumlar/eBoost / Eboost Coin

eBoost Türkçe Forumları

ykp27Yeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi

Eboost Coin

28.03.2018 09:13:22 tarihinde yazıldı.

Eboost coin sloganından anlaşılacağı üzere bir oyun coinidir. Slogan; EBOOST THE TRUSTED GAMER COIN. (Eboost güvenilir oyun parasıdır.) Eboost coin piyasa arzına bakacak olursak, 20 Milyon coin şu an piyasada mevcut. Toplamda 99 milyon olan coinin 19 milyonu tamamen yakılmıştır. Bunun 30 milyon adeti ise 2018 yılının aralık ayına kadar kilitlidir. Geriye kalan 30 milyon coin ise projeye ayrılmış ve proje için ilerleyen zamanlarda değerlendirilecektir.

Eboost coin 2016 yılının son çeyreğinde ico olarak piyasaya sürülmüş ve bittrex borsasında işleme açılmıştır. 2017 yılının son çeyreğinde proje ceo su Marshall LONG yol haritasında, 2018 yılının ilk çeyreğinde yeni borsalar, blockchain konferansları ve fork ile ilgili detaylar paylaşmıştır. 2018 yılının ilk ocak ayında blockchain konferansında sunum yaparak okex borsasında listeleneceğini duyurmuştur. Tabi ekip zaman dilimi olarak ise şubat ayının sonlarını hedeflemiştir. Şubat ayının sonlarında okex borsası bir duyuru yaparak erc20 tabanlı coinler listelendikten sonra eboost coini listeleyeceklerini ve sıraya aldıklarını duyurmuştur. Ekip bu duyurunun ardından boş durmayarak küçük hacimli borsaları hedeflemeye başlamıştır. 17 martta tradesatoshi borsasında listelenmiş olup 24 martta c-cex borsasının oylamasını kazanarak c-cex borsasında listelenmiştir. Bunların dışında eboost coin poloniex ve binance borsası için başvuru yaptıklarını telegram topluluğunda paylaşmış olup yeni açılacak dontoshi ve lescovex borsası içinde oylamalarda çok iyi bir sırada yer almaktadır.  Eboost coin ceo su Marshall LONG  16 nisan Dubai blockchain konferansında hem eboost hemde alaris airdrop forku için sunum yapacağını duyurmuştur. Eboost coin bu sunum duyurusunun ardından alaris airdrop için 15 mayıs snapshot ve 23 mayıs alaris tokenlerin dağıtım tarihini twitter resmi hesabından yayınlamıştır. Eboost coin ekip yöneticisi olan Raul JIMENEZ ile yaptığım görüşmede ise ilerleyen zamanlarda airdrop tarihine yakın bir zamanda çok ünlü bir oyun için turnuva hazırlıkları yaptıklarını belirterek bu turnuvanın eboost için çok önemli olduğunu vurgulamıştır. Eboost ekibi oyun sektörüne ciddi anlamda önem veren ve coin hacmini arttırmak için tabiri caizse harıl harıl çalışan topluluk içerisinde tüm üyelerine gerçek anlamda destek vererek eboost coini tanıtmaya ve projeyi önemsemeye devam etmektedir.

Bir diğer husus olan alaris token nedir? Neden piyasaya sürülüyor birde bunu anlatalım. Alaris yine aynı sektöre yani oyun sektörüne blockchain üzerinde oyun yazılımlarını hedef alan oyun yazılım şirketlerinin kullanabileceği oyun yazılım sektörünü hedef alan bir tokendir. Peki alaris tokenden yararlanmak için ne yapmak gerekiyor. Eboost coin alaris token almanız için en az 1000 adet eboost almanızı öneriyor. 1000 adet eboost alıp bu eboost coinleri masaüstüne kuracağınız cüzdanınıza gönderirseniz size tam 500 adet bedava alaris token hediye ediyor. 1 martta staking başladı yani 1 marttan itibaren cüzdanınıza çekebilirsiniz. Satın aldığınız eboost coinleri 15 mayısta snapshot yani ekran görüntüsü alacakları için en geç  14 mayısta cüzdanınıza çekip 15 mayıs akşam bitiminde tekrardan cüzdanınızdan borsalara aktarabilirsiniz. 23 mayısta ise bedava alaris tokenleriniz cüzdanınıza gönderilecektir.  


Eboost coin hakkında daha detaylı bilgilere aşağıdan verdiğim linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.
Resmi web sitesi  :  www.eboost.fun
Resmi twitter  hesabı  :  https://twitter.com/eBoostCoin

Resmi discord kanalı    :  https://discord.gg/62Je396
Resmi telegram grubu:  https://web.telegram.org/#/[email protected]

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.