Forumlar/Ethereum / Altkoinler, kripto piyasaların mantığı üzerine

Ethereum Türkçe Forumları

firatimoUzman Kriptom rütbeMesajlar : 366Kullanıcı resmi

Altkoinler, kripto piyasaların mantığı üzerine

18.11.2017 16:51:26 tarihinde yazıldı.

Kripto paralara yatırım yapan birçok kişi eğer yeni girdiyse karşısına çıkan kripto para sayısı karşısında şaşkınlığa düşüyor. Bu durum çok normal tabii ki. Aslında belli bir düzeyde fazlasıyla koin olması ve bunların bir kısmının fasa fiso olduğu konusunda bu forumlar da dahil olmak üzere birçok kaynak bulabilirsiniz. Bunu çok da yadırgamamak lazım diye düşünüyorum. Şöyle düşünebilirsiniz, gerçek hayatta da birçok işyeri kuruluyor birçok yatırım yapılıyor bunların da hepsinin bir karşılığı var denemez! Bu da buna benziyor. 

Bunun dışında bu kadar altkoin nolacak diye birçok kişi soruyor. Çok normal bir soru bu. Bunun en pratik cevabı şu olabilir. Bir takım kolay yoldan para toplamaya çalışan girişimi saymazsanız geriye kalan ve sahici bir projeye dayanan koinler birer girişim ve onlara ait tokenlar yani altkoinler birer hisse senedi diye düşünebilirsiniz. Yani siz bu hisseleri satın alarak olası gelecekteki başarılara ortak oluyorsunuz gibi. Yani bir nevi ortaklık yapıyorsunuz. Böyle bakılırsa daha somut bir şekilde anlaşılacaktır. 

 

investiveAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 22Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

18.11.2017 18:49:18 tarihinde yazıldı.

Altkoinlerin heralde %90ı falan yeni bir ürün üretilirken ortaya çıkan prototipler gibi olacak bence. Bu prototiplerden sonra şöyle eli yüzü düzgün ne Bitcoin ne Eth nede bir başkasını dinleyecek, çok daha iyi bir coin çıkacak diye tahmin ediyorum. işte o coin  bayağı bir can yakacak.

mmtars36Uzman Kriptom rütbeMesajlar : 472Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

18.11.2017 22:24:20 tarihinde yazıldı.

Bitcoin yikilmaz ilerleyen zamanlarda daha iyi anlarsiniz 

btcssbUzman Kriptom rütbeMesajlar : 408Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.04.2021 08:23:40 tarihinde yazıldı.

Teşekkürler

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.