Kriptom
Forumlar/Ethereum / ETH zirveyi vurdu

Ethereum Türkçe Forumları

FurkanUzman Kriptom rütbeMesajlar : 202Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

15.11.2017 18:15:46 tarihinde yazıldı.

finkployd yazmıştı. 15.11.2017 15:58:24

Bir sorum olacak sizlere altcoinlerinizi yurt dışından alabileceğimiz siteler neresi var. Acaba. Polonex deniyor. En çok işlem yapılan. Buralarda kredi kartı mı kullanıyorsunuz ya da bitcoin ile değişim yapıyorsunuz. Aktif kullanan var ise nasıl yaptığımı anlatabilir mi.. Özellikle sepet olayını bende yapmak istiyorum. 5-6 tane altcoine yatırım düşünüyorum ama bunu en iyi yapabileceğim yolu öğrenmek isterim Teşekkürler

Orayi kullanmadim ama kredi karti vardir ve muhtemelen komisyonu tuzludur (coin olarak odeme yontemlerine gore ve alacaginiz miktara bagli olarak) ether ile var ise burdan alin oraya gonderin. Btcturk te 0.0005 komisyon aliyor 60-70 kurus yapar. Btc olarak oderseniz yine ayni komisyon ve bu da 10-14tl yapar. Bu alinan komisyonlar madencilere verilir. Borsaya degil. Bazi ac gozlu turk borsalari bu isi abartmis ve yuklu miktarda aliyorlar.

finkploydAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 42Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

15.11.2017 20:42:01 tarihinde yazıldı.

Furkan yazmıştı. 15.11.2017 18:15:46

Orayi kullanmadim ama kredi karti vardir ve muhtemelen komisyonu tuzludur (coin olarak odeme yontemlerine gore ve alacaginiz miktara bagli olarak) ether ile var ise burdan alin oraya gonderin. Btcturk te 0.0005 komisyon aliyor 60-70 kurus yapar. Btc olarak oderseniz yine ayni komisyon ve bu da 10-14tl yapar. Bu alinan komisyonlar madencilere verilir. Borsaya degil. Bazi ac gozlu turk borsalari bu isi abartmis ve yuklu miktarda aliyorlar.

Anladığım kadarıyla dediğiniz şu bir türk borsasından Bitcoin alıp, alınan bitcoini yabancı siteye transfer etmek ve orada işlem yapmak. Doğru anladım değil mi. Yatırmayı düşündüğüm miktar 1000 tl civarında çok fazla sayılmaz. Ama yine de denemek istiyorum. 

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.