Forumlar/Ethereum / Ethereum 2.0 kararsızlığı etheri bitirebilir

Ethereum Türkçe Forumları

erdemaYeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi

Ethereum 2.0 kararsızlığı etheri bitirebilir

26.02.2021 15:22:52 tarihinde yazıldı.

ethereum 2.0 gelecek vaadetmiyor bence sizin fikriniz nedir.

Öncelikle yeni versiyona geçiş ile, consensus(fikir birliği) algoritması olarak PoS -Proof of Stake- kullanılmaya başlanacak. Stakinge Ethereum yatıran doğrulayıcılar (validator), Ether’leri sistemde kilitli tuttukça hem transfer ücretlerinden kazanç sağlayacak hem de transferlerin doğrulanması için sisteme katkıda bulunacaklar. Fakat yeni blocklar için madencilere verilen block ödülü kavramı artık olmayacak.

PoS, madenciliğe kıyasla daha güvenli ve çok daha çevre dostu bir algoritma.

Faz 0 ile yeni bir blockchain oluşturulmaya başlanacak: Beacon Chain. Yeni bir algoritma kullanılacağını da hatırlatalım. Beacon zinciri, Ethereum 2.0 sisteminin temelini oluşturmak, proof of stake protokolünü yönetmek ve shard denilen yapıları koordine etmek için oluşturulmuş en kritik yapı.

Bu aşamada stake ve doğrulayıcı(validator) kavramlarının iyice sağlamlaşması amaçlanıyor. Doğrulayıcılar ödüllerini almaya başlarken, kötü amaçlı kullanıcılar cezalandırılacak.

Süleyman ORMANAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 25Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

27.02.2021 02:36:39 tarihinde yazıldı.

Arkadaşlar daha önce rollercoinden bahsetmiştim .Rollercoinde oyunlar oynayıp mining yapıyoruz. Daha öncede forumda konusunu açmıştım tekrardan bahsetmek isterim. Rollercoinde basit oyunlar oynayıp kasma gücü ediniyoruz. Kasma gücümüz artıkça daha hızlı kazıyoruz. Bilgisayarınızda performansa dair hiçbir şey kullanmıyor. Önerdiğim arkadaşlarımın bazıları uzun vadeler gerektiğini söylese de sadece zamanınız harcayarak hiç bir yatırım yapmadan ve performans istemeden mining yapıyorsunuz. Site içerisinde bahsettiğim oyunlarda sıkıcı oyunlar değil. Kendi uyarlama oyunlarına sahip. Örneğin Candy Crush,Flappy Bird, Zombie Tsunami  ve daha başka aşina olduğumuz oyunlar var. Vereceğim linkten 1000 satoshi hediyenizi alabilirsiniz. Günlük 1-2 saat oyun oynarak hatrı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Üstelik offline(çevrimdışı) olduğunuzda bile kazmaya devam ediyorsunuz. Güven problemi olan arkadaşlar olmuş kendi formumda. Orda da bahsettiğim gibi oyun sizden hiç bir yatırım istemiyor. Harcadığınız tek şey zamanınız onda da sıkılmadan vakit geçiriyorsunuz.Linki aşağıya bırakıyorum tarayıcınıza yapıştırıp devam edebilirsiniz.


https://rollercoin.com/?r=klcufa0v 

AnonimProfesyonel Kriptom rütbeMesajlar : 681Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.04.2021 08:05:08 tarihinde yazıldı.

Teşekkürler

kursatUzman Kriptom rütbeMesajlar : 238Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

1.05.2021 14:55:03 tarihinde yazıldı.

Takkur

yasin uğurluProfesyonel Kriptom rütbeMesajlar : 611Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

5.05.2021 00:34:05 tarihinde yazıldı.

Herkese hayırlı bol kazançlar.

yfdalEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 2154Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.07.2021 02:03:44 tarihinde yazıldı.

Hayırlısı

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.