Forumlar/Ethereum / Ethereum madenciliği yapmak

Ethereum Türkçe Forumları

muhammet firat inanYeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi

Ethereum madenciliği yapmak

5.02.2021 13:58:33 tarihinde yazıldı.

Merhaba arkadaşlar. Ben uzun vadede ethereum madenciliği yapmaya karar verdim. Geçen gün asus b250 mining anakart ve i3 6100 işlemci aldım. Elimde rtx 3070 var. Bunu şuan sisteme bağladım ve çalışır vaziyette bıraktım. 52 mh/s var. Ethermine sitesinden baktığımda bana aylık 160 dolar kazandıracağı yazıyor. Elektrik gideri dahil değil tabi. Eğer cidden bu para elime geçecek ise bu güçte hangi ekran kartlarını ve psu almalıyım?

omur1992Yeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

6.02.2021 15:47:57 tarihinde yazıldı.

Zaten yazmışın ekran kartını

maddincYeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi

16.02.2021 12:05:48 tarihinde yazıldı.

ekran kartının kullanması gereken voltaj değeri zaten mh değeri araştırdığın sitelerde yazar ona göre belirtilen voltajın daha yukarısını alman senin avantajındır 

kumquatYeni Kriptom rütbeMesajlar : 9Kullanıcı resmi

25.02.2021 15:35:31 tarihinde yazıldı.

3070 kartını miningde yazık etmeseydin..

burumbicYeni Kriptom rütbeMesajlar : 4Kullanıcı resmi

26.02.2021 08:50:18 tarihinde yazıldı.

Yazardım da uzun olur ugrasamam o kart ile 60 mh den az almaman gerek 

Süleyman ORMANAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 25Kullanıcı resmi

27.02.2021 02:37:22 tarihinde yazıldı.

Arkadaşlar daha önce rollercoinden bahsetmiştim .Rollercoinde oyunlar oynayıp mining yapıyoruz. Daha öncede forumda konusunu açmıştım tekrardan bahsetmek isterim. Rollercoinde basit oyunlar oynayıp kasma gücü ediniyoruz. Kasma gücümüz artıkça daha hızlı kazıyoruz. Bilgisayarınızda performansa dair hiçbir şey kullanmıyor. Önerdiğim arkadaşlarımın bazıları uzun vadeler gerektiğini söylese de sadece zamanınız harcayarak hiç bir yatırım yapmadan ve performans istemeden mining yapıyorsunuz. Site içerisinde bahsettiğim oyunlarda sıkıcı oyunlar değil. Kendi uyarlama oyunlarına sahip. Örneğin Candy Crush,Flappy Bird, Zombie Tsunami  ve daha başka aşina olduğumuz oyunlar var. Vereceğim linkten 1000 satoshi hediyenizi alabilirsiniz. Günlük 1-2 saat oyun oynarak hatrı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Üstelik offline(çevrimdışı) olduğunuzda bile kazmaya devam ediyorsunuz. Güven problemi olan arkadaşlar olmuş kendi formumda. Orda da bahsettiğim gibi oyun sizden hiç bir yatırım istemiyor. Harcadığınız tek şey zamanınız onda da sıkılmadan vakit geçiriyorsunuz.Linki aşağıya bırakıyorum tarayıcınıza yapıştırıp devam edebilirsiniz.

https://rollercoin.com/?r=klcufa0v 

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.