Forumlar / FirstCoin / firstcoin

FirstCoin Türkçe Forumları

banshee Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 21 Kullanıcı resmi

firstcoin

27.10.2017 00:14:29 tarihinde yazıldı.

merhaba arkadaşlar,

genel olarak fazla bilgim olmamakla birlikte aylık birikimlerimi uzun vadede dijital para alarak değerlendirmeye karar verdim.

firstcoinin geleceği konusunda ne düşünüyorsunuz. düşünceler genelde olumlu ise firstcoin almayı düşünüyorum bu konuda kredi kartı veya banka havalesi ile alım yapabileceğim (öncelikli türkçe içerikli) bir site önerisinde bulunabilirmisiniz. 

burakunal Yeni Kriptom rütbe Mesajlar : 10 Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

27.10.2017 14:39:12 tarihinde yazıldı.

Firstcoin analizine baktığımız zaman sürekli düzeltme yaparak artan bir coin. İşin kötü tarafı bu coin network ile kullanılıyor. İyi tarafı ise Sisteme dahil olanlara şirket satmıyor borsadan almak zorundalar. Ben pek tavsiye etmem daha sağlam coinlere girebilirsin ama mani de olmak istemem detaylı arastırmanızı yapın.

akturk Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 59 Kullanıcı resmi

28.10.2017 10:15:58 tarihinde yazıldı.

network ile yürüyen coinler hiç belşenmedik bi anda çöküş yaşıyor hemde bi daha ayağı kalkamıyor.bi neo gider %200 düşer ama diyebilirsin ki 1 senede sürse yükselecek. bunda öle bişi şok. şuanda sisteme girişler olduğu için coin yükseliş gösteriyor yatırım coini değil kesinlikle.

myzrael Moderatör Profesyonel Kriptom rütbe Mesajlar : 616 Kullanıcı resmi

28.10.2017 10:21:49 tarihinde yazıldı.

Firstcoin'in Ponzi Scam olduğunu duydum. Bilirmisiniz bilmem Ethereum 40$ civarlarındayken COINSPACE diye bir coin vardı. Hatta bu sıralarda bir tanıdığımda geçen muhabbette Coinspace'e yüklü girmişti ve dolandırıldı. Firstcoin'inde benzer olduğunu söylüyorlar. Bilginize.

banshee Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 21 Kullanıcı resmi

28.10.2017 20:43:04 tarihinde yazıldı.

teşekkür ederim. ben o zaman bi komodoyu inceleyim 

akturk Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 59 Kullanıcı resmi

30.10.2017 12:26:23 tarihinde yazıldı.

uzun vadeli yatırımda network bağı olup olmadığını kontrol edin. network varsa uzun vadede kesinlikle uzak durun.

wolfteam Moderatör Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 342 Kullanıcı resmi

01.11.2017 15:10:05 tarihinde yazıldı.

gerçekten network adı altında başladıysa uzak durmakta fayda var. tabi ki network kötü demek değil bu ama coinspace sistemi gibiyse aman aman

salvation Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 185 Kullanıcı resmi

01.11.2017 15:13:13 tarihinde yazıldı.

aidos kuneen diye bi coin var o da iyi yükseliyor

salvation Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 185 Kullanıcı resmi

02.11.2017 01:23:21 tarihinde yazıldı.

fiyat grafiğini analiz ederk daha sağlıklı bi fkir alablirsiniz

mmtars36 Uzman Kriptom rütbe Mesajlar : 468 Kullanıcı resmi

25.11.2017 17:29:40 tarihinde yazıldı.

Arkadaslar edindigim bilgilere gore yatirim yapmamaniz sizin icin daha faydalı olacaktır 

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.

SOHBET