Forumlar/Kriptom / BitCherry Blockchain'in Oyun Endüstrisinde Kitle Kabulüne Yol Açabilir

Kriptom Türkçe Forumları

mertcUzman Kriptom rütbeMesajlar : 143Kullanıcı resmi

BitCherry Blockchain'in Oyun Endüstrisinde Kitle Kabulüne Yol Açabilir

29.01.2021 13:44:25 tarihinde yazıldı.

BitCherry (BCHC) Blockchain teknolojisi, yeni bir oyun çağı yaratma ve sektörde gerçek anlamda benimsenmeyi sağlama potansiyeline sahiptir.

Blockchain teknolojisi, son zamanlarda ekonominin çeşitli alanlarında yenilikçiliği teşvik eden, büyümeyi teşvik eden ve katma değer getiren bir fenomen haline geldi. Bu sektörlerin en dikkat çekenleri arasında oyun sektörü var. Oyun, kullanıcıyı saf spekülasyondan bir blockchain platformundaki işlemlere kadar teşvik ederek blockchain teknolojisinin gerçek anlamda benimsenmesini sağlayan bir kullanım durumudur. Bu, geliştirmede yeniliği ve tüketicinin benimsemesini teşvik eder.

Newzoo'nun Global Games Market Report'a göre, küresel oyun pazarının 2020'de 159,3 milyar dolar gelir elde edeceği belirtiliyor. Bu, bir önceki yıla göre yüzde 9,3 büyüme olacak. Dahası, sektör 2023'te 200 milyar doları aşacak.

BitCherry (BCHC), dağıtılmış ticarete hizmet etmek için IPv6 teknolojisine dayalı dünyanın ilk ölçeklenebilir blok zinciri altyapısıdır. BitCherry blockchain teknolojisi, iş Avenue blockchain teknolojisi ile gerçek toplum arasındaki bağlantıyı kurmaya kararlıdır ve geleneksel kuruluşların güvenilir bir dağıtılmış iş ortamı oluşturmasına yardımcı olur. BitCherry BCHC Blockchain Teknolojileri, dolandırıcılık faaliyetlerini önleyerek ve oyunları geliştirmek, başlatmak veya bunlardan para kazanmak için güvenli bir ortam sunarak oyun girişimcisi ve geliştiricileri için büyük faydalar sağlayabilir. Kullanmadan önce satın alınması gereken birçok popüler oyun var. Bu gibi durumlarda BitCherry, oyun içi varlıkların güvenli bir şekilde kripto para yardımı ile daha kolay satın alınmasına ve satılmasına yardımcı olabilir.

BitCherry (BCHC) işlem teknolojisi, oyun içi para hesaplarını oluşturmanın ve yönetmenin harika bir yolu olabilir. Bu, oyuncuların çeşitli aşamalar, seviyeler, yarışmalar vb. Kazanarak elde ettikleri ödülleri yönetmeye yardımcı olacaktır.

Oyunlarda BitCherry (BCHC) blok zinciri geliştirme çözümünün kullanılması, oyuncuların döviz işlemlerini işlemek için üçüncü taraf ödeme sağlayıcılarına bağımlı olmadan oyun varlıklarını satın almalarına olanak tanır.

Oyunlarda faydalı blok zinciri uygulamaları ve belirteçleri bulabilecek platformlar üzerine spekülasyonlar artıyor ve platformlar genellikle piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra en iyi borsalarda listeleniyor. Kullanımı kolay kullanıcı arayüzlerinin sürekli geliştirilmesiyle, daha yüksek işlem hızları sunmak için aBFT + PoUc Konsensüs Mekanizması kullanan BitCherry blok zinciri uygulamaları standartları ve izleyicilerin dikkatini çeken öğelerin piyasaya sürülmesiyle - ana akım tarafından kabul sadece bir meseledir zaman.

BitCherry (BCHC) Blockchain teknolojisi, özellikle oyun oynamak için uygundur ve oyun, hem teknik olarak hem de oyun içi öğeler, turnuvalar, karakter geliştirme ve oyuncu tanıma değerlerinin kilidini açmak için doğrudan blockchain teknolojisinden yararlanabilir. Bu, esporun artık internette olduğu gibi spor ve eğlence sektöründe lider olmasının önünü açıyor.

Günümüzde geleneksel medya çoğunlukla internette yayınlanıyor, bu nedenle belki de blockchain teknolojisi sayesinde tüm sporlar bir gün espor unsurlarını içerebilir.

ermanAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 49Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.02.2021 00:23:40 tarihinde yazıldı.

Arkadaşlar DOGECOİN kazanmak isteyenleri buraya alayım.

sadece tıklayarak çok daha fazlasını kazanmaya başlayabilirsiniz, 15dk 30 dk da bir tıkladığınızda kazançlarınız birikmeye başlıyor, görevler kısmından çok daha fazlası da sizi bekliyor, tarayıcıya sabitledim ben

sürekli aklıma geldikçe boş oldukça tıklıyorum, 

hiç yoktan DOGE ve STELLAR kazanmak isteyen ve biriktirmek isteyen varsa linklerden ulaşıp başlayabilir, görevler ile 100lerce biriktirilebiliyor.

https://faudoge.com/?ref=8970

https://xlmwin.com/?ref=23697

AnonimProfesyonel Kriptom rütbeMesajlar : 681Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

21.04.2021 15:20:31 tarihinde yazıldı.

teşekkürler

yfdalEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 2154Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.07.2021 03:02:01 tarihinde yazıldı.

Hayırlısı

Yaren TereciEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 1641Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

25.07.2021 01:39:30 tarihinde yazıldı.

Bence yerli ve güzel bir musluk sitesi. İnşallah, verimlidir.

yfdalEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 2154Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

25.07.2021 01:58:52 tarihinde yazıldı.

Cidden birisi Cevap verebilir mii?

Yaren TereciEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 1641Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

25.07.2021 02:04:52 tarihinde yazıldı.

Yönetime nereden ulaşırım?

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.