Forumlar / Kriptom / Botcex Yapay Zeka Trade Al Sat Botu

Kriptom Türkçe Forumları

Ugur Günal Yeni Kriptom rütbe Mesajlar : 2 Kullanıcı resmi

Botcex Yapay Zeka Trade Al Sat Botu

13.07.2018 12:36:24 tarihinde yazıldı.

Bitcoin Yapay Zeka Botu

BOTCEX ile Bitcoin borsalarında günlük yaşantınıza devam ederken sürekli kazanabilirsiniz.

Botcex belirlediğiniz coinler arasında otomatik alım satım yapar.

HAKKIMIZDA
BOTCEX BİTCOİN BORSALARINA HOŞ GELDİNİZ.
Yıllardır Bitcoin ve altcoin kripto para piyasalarında yaşanan gelişmeleri brokerlar ve developer ekiplerimizle takip ederek, geliştirdiğimiz BOTCEX ile karşınızdayız.

VİZYONUMUZ
Geleceğin teknolojisi olan dijital paralar ile ilgili en iyi uygulamaları geliştirerek. Dünya genelinde kripto para alanında alternatif çözümler sunan dev bir marka olmak istiyoruz.

MİSYONUMUZ
BOTCEX Ar-Ge çalışmaları ile ağımızda bulunan tüm kullanıcılara kripto para piyasasında alım/satım işlemleri ile oluşabilecek kârlılığı en üst seviyeye getirmeyi hedeflemektedir.

Kripto para, borsa veya trade konularında hiç bir bilgiye sahip olmasanız bile BOTCEX kripto paralarınızın sayısını artırmak için 7/24 çalışmaktadır.

BOTCEX’İN ÖZELLİKLERİ
Botcex’i kullanarak, entegre edilen kripto para borsalarından tüm coinler ile alım/satım yapabilirsiniz. Botcex entegre edilen borsalarda seçtiğiniz coinler ile çalışır.

Botcex bir tek komutunuzla seçtiğiniz borsa da alım satım yaparak maksimum kazanç elde etmenizi sağlar.

Botcex sizi bilgisayara, kişilere yada traderlere bağlı olmaktan kurtarır.

Botcex ile hiç kimseye veya hiçbir yere bağlı olmadan 7/24 para kazanabilirsiniz.

Botcex Her geçen gün güncelleştirilmekte ve yeni borsalarla çalışmak için alt yapısını güçlendirmektedir.

Botcex 10 yıllık kullanım lisansı sunmaktadır.

Sizde BOTCEX kullanıcısı olabilirsiniz. BOTCEX’in 10 yıllık lisans paketini satın alarak otomatik trade, komutsal işlem trade’i, 7/24 servis desteği ve 10 yıl güncelleştirme hizmetine sahip olursunuz.

Promosyon fiyatı = 0.03295979 BTC
SON 18 Gün
Sonrasında Fiyatı 1000$
Ve 5 yıllık lisans sunulcaktır.

REFERANS SİSTEMİ
Botcex’i satın aldıysanız, arkadaşlarınıza referans olun hediye Bitcoin kazanın. Her getireceğiniz arkadaşınızda 3/1 değerinde Bitcoini size bonus olarak veriyoruz. Böyle kazanç hiç bir yerde yok.

Tel: 0538 966 19 32
Mail:Deluone@gmail.com

aliiknk Acemi Kriptom rütbe Mesajlar : 52 Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

18.07.2018 10:40:17 tarihinde yazıldı.

Teşekkürler bilgilendirme için. 

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.

SOHBET