Kriptom
Forumlar/Kriptom / EDC Blockchain (EDC) - Leasing

Kriptom Türkçe Forumları

YÜKSEL AKGÜNYeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi

EDC Blockchain (EDC) - Leasing

17.12.2019 11:42:43 tarihinde yazıldı.

Arkadaşlar Merhaba,

EDC Blockchain (EDC) ve Leasing sistemi hakkında bilgi sahibi misiniz ve ilerisi için düşüncelerinizi paylaşmanızı rica ediyorum.

Saygılar.

Semra Ekeli ModeratörAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 82Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

17.12.2019 12:07:50 tarihinde yazıldı.

EDC Blockchain; Kripto paralar lansmanla beraber yol haritalarında felsefelerini de ortaya koymaktadırlar. Örneğin Ripple’ ın asıl amacı kripto para madenciliğinde yüksek elektrik masraflarının olmadığı bir platform oluşturmaktır. Bunun için de ekip 100 milyar ripple altcoininin tamamını sisteme dahil olmadan önce yaratmıştır.

EDC Blockchain ise gelişimi için “topluluk” felsefesini takip etmeyi tercih ediyor. Gerçek kişilerin sahip olduğu sanal cüzdanlar vardır. Projenin başındakiler, cüzdan sahiplerinin kişisel ihtiyaçlarına ve hedeflerine odaklanarak; o kişilerin hayatlarını daha konforlu hale getirmek temel amaç. Böylelikle bu kişilerin potansiyellerine erişim imkanı bulacaklardır.

Proof of Stake'in çalışma prensibi şöyledir: dürüstlük düğümünün bir nevi teminatı olarak “dondurulmuş” olan ve katılmaya çalışan katılımcıların hesapları üzerinde belirli sayıda koin bulunur. Kripto paralar, bir düğüm blok oluşturana kadar “donmuş” durumdadır ve diğer katılımcılar, masternode'a ait işlemlerin doğruluğunu onaylar. Bu “donma” aynı zamanda ağa yapılan saldırıları önlemeye, kripto paraların “çifte harcamasını” engellemeye ve sahte işlemlerin düğümler tarafından onaylanma ihtimalini ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir önlemdir. Proof of Stake'te proof of Work'ten farklı olarak, belirleyici faktör, düğüm hesabındaki kripto paraların sayısıdır. Yani, bir cüzdanda ne kadar fazla para depolanırsa, blok oluşturma ve yeni paraların bir kısmını alma şansı o kadar fazla olur. “Mücadeleyi kazanan” düğüme masternode denir. PoS prensibi, rulet oyununa biraz benzemekte: Ne kadar çok bahis yaparsanız (bizim kazancınız varsa, para kazanırsanız), kazanma şansınız o kadar yüksek olur (kripto para birimi olarak bir ödül kazanırsınız).
Öyleyse şimdi nasıl görelim - bugünkü projemiz olan EDC blockchain cüzdanının örneği üzerinde çalışıyor ve her şey temelde nasıl oluyor bir bakalım.
Önceleri, madencilik için tokenlarınızı EDC blockchain cüzdanınızın içine koymak yeterliydi, ancak kiralama ekibinin rafine edilmesinden sonra müşterilerin maksimum kar elde edebilmelerini sağladılar, basit bir şekilde, Banka Mevduatı olarak çalışıyor, bir tarife seçin, sadece 3 - 3 - 6 - 12 ay arası gibi.

Ve böylece cüzdanımızı açtıktan sonra, kısa sürede bölüm değişimi yapacak, ancak Leasing'e geri döneceği söyleniyor. EDC Blockchain, cüzdan kullanıcılarının EDC depolamasında para kazanmaya, leasingde dolaşımda yer almayan paraların bir kısmını göndermelerine izin verir. Bu nedenle, EDC sahipleri, depolama için ek kar elde ettikleri için satışla değil daha fazla depolama ile ilgilenmektedirler.


Konuyla ilgili blidiklerim bunlar... Kolaylıklar


Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.