Forumlar/Kriptom / En İyi Kripto Para Cüzdanlar — 2019

Kriptom Türkçe Forumları

Eray ErdogduYeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi

En İyi Kripto Para Cüzdanlar — 2019

8.08.2019 00:08:07 tarihinde yazıldı.


Kripto Cüzdanlara Genel Bakış.


Merhaba arkadaşlar. Bireysel bir yatırımcısınız ve paranızı kripto paralara yatırdınız diyelim. Bundan sonra ne yapacaksınız? Paranızı borsalarda tutmak ne kadar güvenli?
Bundan sonra yapılacak en güzel işlem kesinlikle güvenli bir cüzdan bulmak.
Bu yazıyı sonuna kadar okuduğunuzda kripto hakkında detaylı bilgi edinecek ve en güvenilir cüzdanları yakındna tanıyacaksınız.

Öncelikle kripto para cüzdanı nedir?
Kripto para cüzdanı, dijital para birimlerini saklamanıza, göndermenize ve almanıza izin veren bir bilgisayar programıdır.

Kripto paralar herhangi bir fiziksel formda bulunmadığından, cüzdanınız aslında madeni paralarınızı tutmaz. Bunun yerine tüm işlemleriniz kaydedilir ve blok zincirinde saklanır.
Bazı kripto para birimlerinin kendi resmi cüzdanları vardır, diğer ürünler ise aynı cüzdan içinde birden fazla para birimi saklamanıza izin verir.


Ancak, farklı dijital para birimlerinin farklı adres türlerine sahip olduğunu unutmayın. Genellikle sadece her bir paranın kendi cüzdan adresleri arasında para gönderebilirsiniz. Örneğin, Bitcoin’lerinizi bir Bitcoin cüzdan adresine ve Ethereum’larınızı bir Ethereumcüzdan adresine göndermeniz gerekir.

En İyi 7 Cryptocurrency Mobil Cüzdanlar

1. Coinbase Cüzdan
Bu mobil cryptocurrency cüzdan Android ve iOS cihazlarla uyumludur. Bununla beraber, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin dahil olmak üzere büyük kripto para birimleri gönderebilir, dönüştürebilir ve alabilirsiniz.
M-cüzdan ayrıca banka hesabınıza ve PayPal hesabınıza bağlanabilir ve böylece hareket halindeyken işlem yapmanızı sağlar. Güvenlik amacıyla, bu cüzdan, işlemlerinizi izlemek ve paranızı güvence altına almak için zamanında para çekme ve özel saklama özellikleri sunar. Benzer şekilde, cüzdan, telefonunuzun kaybolması veya çalınması durumunda erişimin engellenmesinin yanı sıra korunması için bir şifre ile birlikte gelir.

2. Atomic Cüzdan

Atomic Wallet, hem mobil hem de PC versiyonu için kullanılabilen 300'den fazla coin ve tokeni destekleyen çok güvenli, kullanımı kolay ve yüksek güvenlikli bir kripto para birimi cüzdanıdır.
Cüzdan projesi, geniş bir hizmet yelpazesi içeren güçlü bir şifreleme para birimi çoklu para yaratmaya odaklanmıştır. Amaç, kullanıcıların kripto para birimi mülkiyeti, transfer ve cüzdandan kaynaklanan riskleri azaltırken, kripto para birimi pazarındaki gelişmelerden faydalanmalarını sağlamaktır.

Tıpkı kripto para birimi endüstrisinin artık durdurulamayacak bir seviyeye ulaştığını hepimizin bildiği gibi, bu teknolojinin hala kripto takas etme zorunluluğu ile karşı karşıya kaldığını da hatırlatmalıyız, çünkü ilgilenen birkaç kişi kripto para birimleri satın alma ve yatırım yapmada, yerel para birimlerini kolayca bitcoin veya diğer kripto varlıklarına dönüştürmek için iyi bir platform yoktur.
Atomic Cüzdan özelliklerle dolu. Hayal edebileceğiniz en güvenli, güvenilir, şeffaf ve merkezi olmayan cüzdan çözümüdür.

[I]Lütfen aşağıdaki bağlantıları kontrol edin;
[/I]Atom Cüzdanı: [url]https://atomicwallet.io[/url]
Bitcoin Cüzdanı: [url]https://atomicwallet.io/bitcoin-wallet[/url]

[B]3. Electrum Cüzdan[/B]

Bu, en güvenli ve en uygun mobil cüzdanlardan biri olarak kabul edilir. Electrum kusursuz güvenlik ve inanılmaz işlem hızları ile karakterizedir.
Bu cüzdan Bitcoins’te depolamak ve ticaret yapmak için kullanılır ve Android ve iOS cihazlarıyla çalışır. Electrum’un iki faktörlü kimlik doğrulaması vardır ve Bitcoin’lerinizi çeşitli cüzdanlara bölmenize olanak tanıyan çoklu tarama özelliği ile birlikte gelir.

4. Jaxx Mobil Cüzdan
Bu mobil kripto cüzdanı, iOS ve Android cihazlar için kullanılabilir.
Ayrıca bir Google Chrome eklentisiyle birlikte gelir ve 60'tan fazla şifreleme para birimini destekler. Jaxx Mobil Cüzdan basitleştirilmiş ve gezilebilir arayüzü ile ünlüdür. Bu nedenle, bu cüzdan acemi dostu ve bu nedenle deneyimsiz tüccarlar için tavsiye edilir.

5. Infinito Cüzdan
Bu en yeni cryptocurrency mobil cüzdandan biridir. Bu çok varlıklı cüzdan çeşitli platformlar için mevcuttur ve çoğu altcoini destekler. Üstün güvenlik özelliklerinin yanı sıra, Infinito Cüzdan mükemmel müşteri desteği sunar. İşlem verilerinizin hiçbirinin cüzdan tarafından kaydedilmemesine rağmen, altcoinlerin güvenliğini sağlamak için hala esnek depolama mekanizmaları sunar.
Infinito Cüzdan’ın tek dezavantajı 2FA’nın olmamasıdır. Madeni paralarının güvenliği konusunda biraz daha dikkatli olanlardan biriyseniz, bu sizin için doğru cüzdan olmayabilir. Buna rağmen, piyasada bulacağınız en uygun cüzdanlardan biri olmaya devam ediyor.

6. Bither Cüzdan
Muhtemelen, bu en seçkin ve yenilikçi mobil cüzdanlar arasında yer alıyor. Bither ile iki moddan vardır. Bither soğuk cüzdan yedek olarak hizmet veren. Bu, özel şifreleri şifreli olan çevrimiçi sıcak cüzdanı kullanmanıza olanak sağlar.
Her ikisi de sadece Bitcoins ve Ether’i depolamak ve işlem yapmak için kullanılabilir. Bu, diğer şifreleme para birimlerini depolamak için kullanmanızı engeller. Diğer cüzdanlardan farklı olarak, hesap oluşturmaya gerek kalmadan işlem yapmaya başlayabilirsiniz. Benzer şekilde, Bither kripto para birimleri ticareti yaparken büyük borsa platformlarındaki fiyatları karşılaştırmanıza izin verir.

7. Kağıt Cüzdan
Kağıt cüzdan, yalnızca bir QR kodu kullanılarak erişilen bir kripto para birimi adresi ve özel anahtar basılı bir kağıttır. Kağıt cüzdanların avantajları, internete bağlı olmadıkları için soğuk cüzdan şeklini almaları ve böylece bilgisayar korsanlığı riskini azaltmalarıdır. Cüzdan olarak en ucuz seçeneklerden biridir. Bununla birlikte, kağıt cüzdanlar, yazılım cüzdanlarına göre ayarlamak ve kullanmak için daha kafa karıştırıcı ve karmaşık olarak kabul edilir. Kağıt cüzdanı kaybederseniz ve bir yedek kopya oluşturmadıysanız, para biriminize erişiminizi geri kazanmanın bir yolu yoktur.

Bunlar, bugün dünyanın en güvenilir 7 cryptocurrency mobil cüzdanıdır. En iyi şekilde faydalanabilmek için her birinin hem artı hem de eksileri nasıl çalıştığını öğrendiğinizden emin olmalısınız.

Eray Erdogdu tarafından 8.08.2019 00:10:47 tarihinde düzenlendi. [yanlış olmuş]

Harun yıldızYeni Kriptom rütbeMesajlar : 2Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

11.09.2019 16:07:51 tarihinde yazıldı.

2 senedir jaxx wallet kullanan biri olarak en güvenilir olanın blokchain olduğunu savunuyorum.

holonautYeni Kriptom rütbeMesajlar : 7Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

23.09.2019 12:52:41 tarihinde yazıldı.

Kendilerini cüzdandan çok "merkeziyetsiz mobil bankacılık uygulaması" olarak tanımlayan ve onlarca ERC-20 cüzdan arasından, getirdiği yenilikçi özellikler sayesinde sıyrılacağını düşündüğüm yeni bir cüzdandan bahsedeceğim. Cüzdanın ismi Argent. Şimdi kısaca öne çıkan özelliklerine değinelim.

Güvenlik
Kendilerini "en güvenli cüzdan" olarak tanımlıyorlar. Güvenlik özellikleri arasında;
-Transfer limiti belirleme,
-Tamamen sizin belirleyeceğiniz "gardiyan"lar (Argent kullanan arkadaşlarınız veya donanım cüzdanınız) tarafından hesap dondurma,
-TouchID, FaceID gibi biyometrik yetki desteği,

Sıfır Komisyon
Cüzdan üzerinden yapılacak transferlerin "gas" bedellerini Argent karşılayacak.

Alım-Satım
Cüzdan içerisindeki DEX (Merkezi Olmayan Borsa Uygulaması) üzerinden kolaylıkla ERC-20 Token alım-satımı yapılabilecek.

Kolay Transfer
Arkadaşınıza token göndermek istediğinizde 0x.... cüzdan adresi yerine kullanıcı adını yazmak yeterli olacak.

Pasif Gelir
Compound entegrasyonu sayesinde dilerseniz kriptopara varlıklarınız üzerinden faiz getirisi elde edebileceksiz.


Beta testleri devam eden tamamen ücretsiz Argent cüzdanı bir an önce edinebilmek için https://argent.link/2AZzS6Q7rZ adresinden mobil uygulamasını ile kayıt olup, bekleme listesine adınızı yazdırabilirsiniz.

holonaut tarafından 23.09.2019 12:55:11 tarihinde düzenlendi.

berkay99Yeni Kriptom rütbeMesajlar : 6Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

18.11.2019 17:33:09 tarihinde yazıldı.

Çok önemli bir konu. Şeffaflık, güvenilirlik mühim. Ayrıntılı bilgi için teşekkürler.

muratvamcAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 65Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

18.11.2019 18:46:45 tarihinde yazıldı.

web tabanlı spectrocoin.com'da wallet olarak iyi bir grafik çiziyor.

Emre SağdıçYeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

19.11.2019 20:25:59 tarihinde yazıldı.

teşekkürler

ermanAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 49Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

2.03.2021 21:26:00 tarihinde yazıldı.

Dogecoin cloud mining yapabileceğiniz bir site var arkadaşlar

başlangıç olarak size 50MH/s veriyor eğer siz dogecoin yatırırsanız kalıcı olarak kazım gücünüz artıyor ve yatırdığınızı çok geçmeden çıkarıyorsunuz

3 ayda 5500 DOGECOIN'den fazla kazandım hem de 2bin dogecoin yatırmış olmama rağmen

ve bu getiri durmadan devam ediyor

300 dogecoin olduğunda çekim yapabiliyorsunuz

Eğer elinizde dogecoin yoksa bile katılın derim

3 günde 1 girmeniz bile yeterli

hiç bir şey yapmanıza gerek de yok

Link aşağıda hemen kaydolun geç kalmadan başlayın

https://www.gumhash.com/?ref=783462

AnonimProfesyonel Kriptom rütbeMesajlar : 681Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

21.04.2021 15:05:50 tarihinde yazıldı.

eline sağlık

yfdalEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 2154Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.07.2021 03:06:34 tarihinde yazıldı.

Hayırlısı

Yaren TereciEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 1641Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

25.07.2021 01:10:17 tarihinde yazıldı.

Yeni başladım. 0.005 BTC mi olması lazım? Neler Gereklı?

yfdalEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 2154Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

25.07.2021 01:20:58 tarihinde yazıldı.

Teşekkürler

Yaren TereciEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 1641Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

25.07.2021 01:48:11 tarihinde yazıldı.

Sonuç var mı?

yfdalEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 2154Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

25.07.2021 01:52:53 tarihinde yazıldı.

Cidden birisi Cevap verebilir mii?

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.