Forumlar/Kriptom / MAP Protocol nedir? Kısaca sizlere aktarmak istiyorum.

Kriptom Türkçe Forumları

semih şengülÜye Kriptom rütbeMesajlar : 4Kullanıcı resmi

MAP Protocol nedir? Kısaca sizlere aktarmak istiyorum.

19.05.2022 16:35:25 tarihinde yazıldı.

MAP PROTOCOL NEDİR ?

MAP Protocol, zincirler arası merkezi olmayan uygulamalar (Dapp) için tasarlanmış, tüm zincirleri kapsayan, uygun maliyetli ve güvenlik kesinliği olan zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

MAP Protocol, Light-client tarafından doğrulama kesinliği sağlar, MAP Relay Chain (Röle Zinciri) üzerinde akıllı sözleşme geliştirmeyi destekler, Dapp’in uygun dağıtımı için zincirler arası hizmet bileşenleri sunar ve diğer zincirlerin özelliklerini MAP Relay Chain (Röle Zinciri) EVM katmanında önceden derlenmiş sözleşmeler olarak proaktif olarak yerleştirerek tüm zincirlerle evrensel bağlantılar sağlar. MAP Protocol, zincirler arası işlemler için sadece Map Relay Chain’in işlem ücretini tahsil ederek uygun maliyetli bir ağ sağlar.

Çapraz zincir köprüleri MAP Protocol ile kolayca oluşturulabilirken, protokolün kendisi daha temel bir sorunu hedeflemekte ve daha büyük bir vizyon izlemektedir: sağlam bir çapraz zincir Dapp altyapısı oluşturarak tüm çapraz zincir ekosistemini güçlendirmek. Altyapı ile oluşturulan herhangi bir Dapp, geliştiricilerin hataya açık çapraz zincir iletişimleriyle uğraşmasını gerektirmeden otomatik olarak MAP Protocol’ün çapraz zincir yapısını devralır. Çapraz zincir Dapp oluşturmak kolaylaştıkça, ekosistem gelişecektir.

Bu nedenle, dünya çapındaki geliştiricilerle birlikte, MAP Protocol yeni bir çapraz zincir çağının başlangıcıdır.AnonimÜye Kriptom rütbeMesajlar : 13Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

19.05.2022 16:59:00 tarihinde yazıldı.

teşekkürler..

ycdhatÜye Kriptom rütbeMesajlar : 63Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

6.06.2022 09:59:19 tarihinde yazıldı.

olabliir

huseynargÜye Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

14.06.2022 03:53:17 tarihinde yazıldı.

Ne zaman criptolar yükselir

seattle1966Acemi Kriptom rütbeMesajlar : 192Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

28.01.2023 15:58:57 tarihinde yazıldı.

https://freeshibainu.com/?ref=158519      bedava shiba....

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.