Forumlar/Kriptom / Oyun Koin (OKO Coin) Nedir?

Kriptom Türkçe Forumları

Yusuf KaradağYeni Kriptom rütbeMesajlar : 2Kullanıcı resmi

Oyun Koin (OKO Coin) Nedir?

13.12.2018 00:03:23 tarihinde yazıldı.

Son dönemde devreye alınan yerli koinler arasına bir yenisi daha ekleniyor. Oyun Koin yada kısaltması Oko Coin olarak kısa sürede piyasa giriş yapması bekleniyor. Parifix Borsası telegram sayfalarında Oyun coin hakkında kısa bir bilgilendirme yapıldı ve Sikke ekibi katkılarıyla yatırımcılar ile buluşması bekleniyor. Oko Coin nedir? Adından da anlaşılacağı üzere Pc oyunları içerisinde oyun içi satınalma işlemlerinde kullanılacak bir para birimi olacak.

Sikke (SKK) Coin Nedir? Nasıl Alabilirim? okumak için tıklayın.
Ülkemizdeki kripto para ve oyun ilgisini bir araya getirecek olan Oyun Koin api alt yapısı ile oyun içerisinde yapılacak satın alma işlemlerini güvenceye alarak, OKO koin kullanıcılarının oyun içerisinde kazandıkları oyun puanlarını da borsa aracılığı farklı kripto para birimlerine yada TL paritesine dönüşüm yaparak eğlence için harcanan vakti nakde dönüştürme imkanı sağlayacak gibi gözüküyor
Oko Coin (Oyun Coin) Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Oyun Coin, internet ortamında online olarak oynanan oyun platformlarında savaş,yarış, futbol gibi oyun esnasında oyun içi satın alma gerektiren durumlarda yada kazanılan ödüllerin, puanların satışına olanak sağlayan ve bunun yanında borsalar aracılığı ile farklı kripto para yada nakde dönüştürülebilecek bir kripto para olarak tasarlanmıştır. Uzun yıllar öncesinde oyun içinde satın aldığı bitcoinleri unutup geçtiğimiz yıl değerinin milyon dolara ulaştığını gören kullanıcıları internet ortamında okuduk.

Aslında bu süreç yurt dışında yıllardır kullanılmakta olup Ülkemizde bu anlamda bir girişim yapılmamıştı. E-Spor platformlarının çok kullanıldığı ve yurt dışı turnuvalarda takımlarımızın gittiğini de düşünürsek sürecin farklı bir yere gittiğini ve taşların yerine oturmaya başladığını söylemek mümkün. Blockhain teknolojisi ile bir araya gelerek dağınık veri tabanı ile veri güvenliği ve oyunlar arasında varlık transfer imkanını sağlayarak niş sektörler arasında yer alabilme imkanı bulabilecektir.

İlk olarak WarTürk ve Rigprz oyunlarında kullanımı başlayacak olan Oyun koin, oyun içi satın alımlar, oyunlara ait malzeme alınan marketler gibi alanlarda kullanılarak online oyun sektörüne farklı bir hava getirecektir. E-Spor platformlarına destek sağlayarak E-Spor sektöründeki kullanıcılara avantaj sağlayacağı düşünülmektedir. İlerleyen süreçte farklı oyunlarda da kullanım sağlayarak OKO coin ‘in gelişerek büyümesine olanak sağlayabilir gibi gözükmekte olup bunu zamanla beraber göreceğiz.
Oko Coin (Oyun Koin) Kaç Adet Üretildi?
Sikke altyapısı ile piyasada yerini alacak olan Oko Koin için şirket yetkilileri tarafından henüz bir açıklama yapılmadığı için şu an kaç adet üretileceği bilinmiyor. Şirket yetkilileri yada Parifix ekibi tarafından açıklama yapıldığı anda sizleri bilgilendiriyor olacağız. Parifix Borsasında listelenen diğer kripto paralar içerisinde sadece bir tanesi 100 milyon altında üretilmiş olup diğerleri 250 yada 400 Milyon gibi büyük adetlerde üretilmiş olup Oyun Koin rakamları açıklandığında bilgilendirme yapılacaktır.

https://www.parifix.com

Referans :100206

http://t.me/kriptovehisseanaliz
http://t.me/parifix_exchange
Oyun coin tekegram
https://t.me/OyunKoin

AnonimProfesyonel Kriptom rütbeMesajlar : 681Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

21.04.2021 19:52:20 tarihinde yazıldı.

çok teşekkürler

yasin uğurluProfesyonel Kriptom rütbeMesajlar : 611Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

10.05.2021 01:07:41 tarihinde yazıldı.

Merhaba bir bitcoin kazım uygulaması buldum 10 milyon kullanıcı ve çekim garantili 2 3 gündür araştırıyorum kendimde kullanıyorum. Hem pc den hemde telden kullanabiliyoruz telde uygulama indirmek 5,89 pc de ücretsiz telde 3 saatte bi tıklayıp interneti kapatsanız bile kazım yapıyo pc süresiz yapılıyo 0,00001 btc olunca çekebiliyoruz .Çekim süresine 10 günde çok rahat ulaşabilirsiniz.Amacım dolandırıcılık değil referans kazanmak istiyorum hem tanıtmış oluyum sizlerde faydalanın hemde ben faydalanıyım.  ismiyle sizde araştırabilirsiniz ama linkimle üye olursanız sevinirim.
https://cryptotabbrowser.com/22957019

yfdalEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 2154Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.07.2021 02:45:42 tarihinde yazıldı.

Hayırlısı

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.