Kriptom
Forumlar/Kriptom / Papara hesabıma para yatırma sorunu yaşıyorum nedenini bilen yazsın lütfen.

Kriptom Türkçe Forumları

babacondaAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 74Kullanıcı resmi

Papara hesabıma para yatırma sorunu yaşıyorum nedenini bilen yazsın lütfen.

14.12.2019 03:10:35 tarihinde yazıldı.

Hepinize merhaba Kriptom forum takipçileri: Papara hesabıma para yatırma sorunu yaşıyorum. Gerek internet bankacılığı üzerinden Ziraat Bankası hesabımdan EFT sorunu gerekse Banka ATM'lerinden para yatırma sorunu yaşıyorum. Ziraat Bankası hesabımdan Papara Hesabıma EFT göndermek istedim ve işlemi onayladım. Aradan 5 dakika geçmeden Ziraat bankasından bir yetkili aradı ve hesabınızdan Papara hesabına Para çıkışı oldu bunu siz mi yaptınız dedi evet dedim ben gönderdim. Hayırdır deyince, adam dedi ki bir güvenlik önlemi. Ama aradan 1 gün geçti Papara hesabıma para gelmedi sonra Ziraat hesabıma baktım gönderdiğim para geri gelmiş. Neden bilmiyorum. Müşteri hizmetlerini de aramadım. Sonra bu para yatırma işlemini Banka Atm'si üzerinden yapayım dedim Papara Kartımı Ziraat Bankası Atm'sine kart yuvasına soktum İsim soyisim tamam Para yatırma para çekme tamam. Para yatırma bölümüne tıkladım ama bağlantı kurulamıyor dedi. Papara Kartımı Finansbank Atm'sine kart yuvasına yerleştirdim İsim Soy isim, Para çekme Para yatırma bölümü tamam. Para yatırma bölümüne tıkladım yine bağlantı kurulamıyor dedi ve para yatıramadım. Bu sorun bana has mı yoksa sizde de var mı?

Semra Ekeli ModeratörAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 82Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

14.12.2019 08:53:53 tarihinde yazıldı.

Sevgili babaconda ben de ziraat bankasından aynı sorunları yaşadım. Başka Banka hesabından ama internet şubesini deneyerek bu sorunu çözebilirsiniz. 

15.12.2019 05:34:40 tarihinde yazıldı.

Semra Ekeli Moderatör yazmıştı. 14.12.2019 08:53:53

Sevgili babaconda ben de ziraat bankasından aynı sorunları yaşadım. Başka Banka hesabından ama internet şubesini deneyerek bu sorunu çözebilirsiniz. 

Eyvallah kardeşim.

ayaktakalYeni Kriptom rütbeMesajlar : 2Kullanıcı resmi

17.01.2020 23:34:29 tarihinde yazıldı.

Limit aşımı olmuş olabilir. Bazen o hatayı banka hesaplarında da verebiliyor. 1 gün sonrası tekrar dene kardeşim 

18.01.2020 23:35:41 tarihinde yazıldı.

ayaktakal yazmıştı. 17.01.2020 23:34:29

Limit aşımı olmuş olabilir. Bazen o hatayı banka hesaplarında da verebiliyor. 1 gün sonrası tekrar dene kardeşim 

Eyvallah kardeşim.

Semra Ekeli ModeratörAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 82Kullanıcı resmi

05.02.2020 08:05:07 tarihinde yazıldı.

Kripto paralara yatırım yaparken bütün servetinizi değil bir miktarını yatırın ve yatırdığınız rakam kaybedeceğiniz zaman üzüleceğiniz bir rakam olmasın...

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.