Forumlar/Kriptom / RSK (RİF COİN) LİGHTNİNG NETWORK SİSTEMİNİ GEÇTİ ARTIK YILDIRIM GÜCÜNDE

Kriptom Türkçe Forumları

SayongAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 19Kullanıcı resmi

RSK (RİF COİN) LİGHTNİNG NETWORK SİSTEMİNİ GEÇTİ ARTIK YILDIRIM GÜCÜNDE

25.05.2021 23:21:45 tarihinde yazıldı.

Bitcoin destekli akıllı sözleşmeler platformu RSK Network, BTC'de kilitli 1.445 bitcoin kilitli toplam değer (TVL) açısından Lightning Network'ü (LN) gölgede bıraktı.

Bitcoin'de DeFi için Güçlü Talep RSK 

topluluğu için bir başka önemli dönüm noktası olan güvenli, merkezi olmayan, Bitcoin tabanlı akıllı sözleşme platformu RSK Network, protokolde 1.445 BTC'nin kilitlendiğini duyurdu ve bu da onu Lightning Network'ün önüne itti.
Bu başarı, kullanıcılar arasında Bitcoin üzerinde DeFi için hızla artan talebin bir kanıtıdır.
Özellikle, RSK akıllı sözleşmeler platformunun 259.000'den fazla işlemi, 50.000 aktif hesabı vardı ve Nisan 2021'de tüm zamanların en yüksek değeri olan yüzde 72 hashing gücüne ulaştı. tomurcuklanan RSK DeFi ekosistemi katlanarak arttı. Yukarıda belirtilen kilometre taşları, büyük ölçüde Bitcoin ve RSK'ya dayandığından, RIF (RSK Altyapı Çerçevesi) ekonomisi için büyük önem taşıyor.
Başlatılmamış kişiler için RIF, birleşik bir ortamda merkezi olmayan uygulamaların daha hızlı, daha kolay ve ölçeklenebilir bir şekilde geliştirilmesini sağlayan açık ve merkezi olmayan bir altyapı protokolleri paketidir. RIF ekonomisindeki büyüme, büyük ölçüde RSK'ya kilitlenen BTC'nin artışına bağlanabilir.

Sovryn, RSK'da DeFi Benimsemesini Zorladı 

Anthony "Pomp" Pompliano tarafından desteklenen Bitcoin tabanlı merkezi olmayan bir ticaret ve borç verme platformu olan Sovryn, RSK'da kullanıcı ilgisinin ve TVL'nin yükselişinden sorumlu itici güçlerden biri olmuştur.
Özellikle, Sovryn 13 Nisan'da ticarete başladı ve aynı gün Sovryn, ortaklardan oluşan bir konsorsiyumdan 9 milyon dolarlık bir yatırımı kabul etti.
Sovryn'in RSK Ağı'nın üzerine inşa edildiği ve BTC'nin yerel ve kayıtsız ticaret ve borç vermesini sağladığı hatırlanmalıdır. Sovryn sayesinde, kullanıcılar 5 kata kadar kaldıraçla kolayca uzun veya kısa sürebilir ve BTC, USDT ve Dolar Zincirinde (DOC) stabilcoin sahiplerinin dijital varlıklarını ödünç vererek sağlıklı faiz toplamasına izin verir.
Dahası, Sovryn kullanıcıları, otomatik piyasa yapıcılarla Sovryn merkezi olmayan borsa aracılığıyla uygulamanın BTC, USDT ve DOC arasındaki düşük maliyetli, düşük kayma takaslarından da yararlanabilir.

Sovryn:''BTC'nin yerel ve hukuki olmayan alım satımını ve borç vermesini sağlayan Sovryn'in piyasaya sürülmesi, Bitcoin blok zinciri üzerine inşa edilen DeFi projeleri için ileriye doğru büyük bir adımı temsil ediyor. RSK blok zincirinde inanılmaz bir büyüme sağladı. Defi alanındaki bir ihtiyacı karşıladığı kanıtlanan platformun geleceği konusunda çok heyecanlıyız. "

Sovryn Kurucu Ortağı Edan Yago'nun da benzer düşünceleri vardı. Yorumladı:

"Bitcoin, tüm kripto ekonomisinin ağırlık merkezidir. Katman 2 yenilikleri yalnızca erişimini artıracaktır. İnsanlar Bitcoin Layer 2'yi düşündüğünde, çoğu kişi Lightning Network'ü düşünür. Yan zincirler, Lightning için güçlü bir tamamlayıcıdır ve dikkat çekici bir kullanıcı çekişi kazanıyor. "

yfdalEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 2154Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

22.07.2021 02:10:40 tarihinde yazıldı.

Hayırlısı

Yaren TereciEfsane Kriptom rütbeMesajlar : 1641Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

25.07.2021 02:07:24 tarihinde yazıldı.

Yönetime nereden ulaşırım?

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.