Forumlar/Litecoin / Yeni trend holocoin (hot) olabilir mi

Litecoin Türkçe Forumları

leal26Yeni Kriptom rütbeMesajlar : 1Kullanıcı resmi

Yeni trend holocoin (hot) olabilir mi

12.03.2021 18:45:50 tarihinde yazıldı.

Kripto para seçeneği olarak Türkiye de çok fazla bir seçeneğimiz yok bunun sebebi iki düzgün cüzdan seçeneğimizin olması ve bunlarda ise 1500ün üzerinde borsada işlem gören coinlerden karma toplamda 30 farklı coin cinsi bulunmsı ben Paribu da bulunan holocoin den bahsetmek istiyorum. 22.12.2020 tarihinde0.0045tl olan hot şuanda 0.023bandında seyrediyor. Hot da Dogecoin gibi kısa sürede şahlanabilir mi tabi bunun en kolay yolu Elan Musk'ın bir tweet atması olurdu. Tweet atar mı atmaz mı bilinmez ama bence bir artış olabilir. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

kartalAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 18Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

12.03.2021 21:44:01 tarihinde yazıldı.

Üç yıl önce yetmiş bin doge coine sahiptim,ancak doge yükselmez diye sadece bin tane elimde bırakarak hepsini satmıştım.şimdi keşke satmasaydım diyorum.Yaşadığım tecrübelere dayanarak özellikle yeni başlayan arkadaşlara yatırım tavsiyesinde bulunmadan kendi duygularımı paylaşmak istedim.Yeni trendin holocoin(hot) veya benzeri coinlerde olma ihtimali her zaman kanımca mümkün. Kripto sektöründe aynı şartlar devam ettiği sürece,başta ilk yüz içindeki bazı coinler ve sağlam projeler yükselme şansına daima sahip.Zaman zaman tüm ekonomik sektörlerdeki gibi kripto sektöründe de her an kötü senaryoların olabileceği gözönünde bulundurulması gerekiyor.Bu yüzden dikkatli olunmalı maddi durumun bozulmayacağı şekilde alımlar yapılmalıdır,kripto sektörü biraz sabır gerektiriyor,al sat yapılmıyorsa halen şu an fiyatı uygun coinler alınıp mümkünse  stake yapılarak elde bekletilebilir.Bu yazı Kesinlikle bir yatırım tavsiyesi değildir,araştırma yapılarak hareket edilmelidir.Tüm arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.