Kriptom
Forumlar/Steem / Steemit Kullanıcıları Tecrübe Paylaşma Platformu!

Steem Türkçe Forumları

wolfteamUzman Kriptom rütbeMesajlar : 342Kullanıcı resmi
RE : Konu Başlığı

14.11.2017 09:41:01 tarihinde yazıldı.

insan kayıt olmak istiyor. ama vakit/ücret kıyaslaması biraz beni düşündürüyor. ücretsiz bir sözlükte takılmak yerine daha iyi olduğu aşikar. 

aykutpurdeAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 49Kullanıcı resmi

24.11.2017 17:23:30 tarihinde yazıldı.

firatimo yazmıştı. 13.11.2017 22:26:31

50 günlük düzenli paylaşımla, aktif kullanarak geldiğim seviye bu. Hesabın değeri 20$ kadar. 2-3 doları sağa sola transfer ettim. Aslında pek de fazla Türkçe yazan topluluk olmamasına rağmen fena değil denebilir. İleride daha çok kullanıldığında oldukça başarılı olabilir. Düzenli blog tutanlara geçmelerini öneririm. hem bir blok zinciri teknolojisini desteklemiş olursunuz hem de belki zamanla ürettiğiniz içerikten bir kazanç da elde edersiniz.

Üstad seni burada da görmek güzel :) İnşallah bu kriptom'da steemit benzeri bir şey olabilir zamanla. Ben de senin gibi Ekim'den beri steemitteyim, 12-13 dolarlık anca oldu hesap. Son 1 haftadır iş güç yüzünden bloglara da ara verdim, hiç arttıramadım. Bunu bir iş gibi görüp, önceden planlayıp en azından 2 günde 1 yazacak bir şey bulmak gerek. Zaman alıyor gibi gözüküyor, gerçekten de en başlarda bir yazıyı yazmak uzun sürüyor; ama hem insan zamanla hızlanıyor, hem de en başta kazandırmasa da potansiyelli olduğu için insanı teşvik ediyor. Bakalım zamanla kazanırız inşallah.

aliiknkAcemi Kriptom rütbeMesajlar : 60Kullanıcı resmi

30.06.2018 09:25:06 tarihinde yazıldı.

Steem ileride çok büyük bir platform olucak sabredin

demirUzman Kriptom rütbeMesajlar : 294Kullanıcı resmi

10.02.2020 02:25:38 tarihinde yazıldı.

Geldiğimiz şu noktada pek fazla paylaşım yapanda yok, aktif olanda. 

Bu başlığa yanıt yazabilmek için lütfen giriş yap veya kayıt ol.