Avrupa'nın önde gelen dijital varlık konferanslarından biri olan CAC 2022, önümüzdeki ay Ekim 2022'de gerçekleşecek.

Frankfurt

Avrupa'nın önde gelen dijital varlık konferanslarından biri olan CAC 2022, önümüzdeki ay Ekim 2022'de gerçekleşecek.
Konuşmacılar, yeni kripto gelişmelerinden Web 3 ve Metaverse'e ve ayrıca kripto düzenlemelerine kadar her şeyi kapsayacak.
2022'de bu yıl COVID-19 pandemisinin korkuları azalırken, fiziksel olaylar hızla yaklaşıyor. Yıl için Kripto Varlıklar Konferansı (CAC) 18 ve 19 Ekim 2022'de Frankfurt'ta gerçekleşecek.

Bu, kripto hakkında konuşacak çok çeşitli endüstri uzmanları ve düşünce liderlerinin yer aldığı Avrupa'nın önde gelen dijital varlık konferanslarından biridir. Bildiğimiz gibi, kripto piyasası Mart 2020'de pandemi dünya çapında patlak verdiği için çöktü. Bununla birlikte, takip eden iki yıl, kripto endüstrisinin yeni zirvelere yükselmesiyle olağanüstü oldu.

Bitcoin ve Ethereum gibi dijital varlıkları içeren daha geniş kripto piyasası olgunlaşmaya devam etti. Aynı zamanda, DeFi ve NFT protokolleri de hızlı bir şekilde büyüyor. Ayrıca, endüstri Metaverse'in yeni teknolojik modasına da doğru kayıyor. Son olarak, merkez bankası dijital para birimlerinin  CBDC'ler  gelişimi, özellikle Avrupa'da çok fazla hız kazanıyor.

Frankfurt School of Finance & Management'ta her gün 300'den fazla misafirin yerinde ve 5.000'den fazla çevrimiçi katılımcının önümüzdeki ay Crypto Assets Conference 2022'ye katılacağı bildiriliyor. Bazı önde gelen akademik ve finans kurumlarından gaziler bir açılış konuşması yapmak üzere çağrıldı. Ayrıca, düzenleyici alandan uzmanlar, endüstrinin ilerlemek için nasıl hareket etmeyi planladığına dair görüşlerini paylaşacaklar.

Yerinde etkinliğe katılanların bilet almaları gerekmesine rağmen, bu bağlantıya tıklayarak canlı yayın yapanlar için ücret 0€ olacaktır. Ücretsiz online bilet almak için kupon kodu “Crypto22”dir. Bu bağlantıya tıklayabilir veya kupon kodunu kullanabilirsiniz. Yalnızca Crypto News Flash okuyucuları için kullanılabilir.

İki Günlük CAC 2022 Etkinliğinin Dağılımı

İki günlük konferansın ilk günü olan 18 Ekim'de Bitcoin, Kripto Varlıklar, Akıllı Sözleşme Platformu, DeFi, Metaverse, NFT'ler ve Enflasyon ile ilgili tartışmalar yer alacak. Bitcoin ve Ethereum gibi halka açık kripto para birimleri söz konusu olduğunda, panel geliştirme, potansiyel ve performansın kilit alanlarını tartışacak.

Bu 2022 yılı, Ethereum Merge ve Cardano hardfork gibi yeni gelişmelerle özel bir yıl oldu. Böylece, bu konuda uzman görüşlerini duyacağız.

Ayrıca, panelistler Web3 ve Metaverse'in en sıcak konusunu tartışacaklar. Sadece kripto değil, küresel teknoloji alanı da bu sektörde meydana gelen gelişmelere bağlı. Ayrıca, merkezi olmayan finans  DeFi sisteminin hızlı büyümesi etrafında potansiyelleri, riskleri ve görünümü açıklayan tartışmalar da yapılacak.

İkinci gün, 19 Ekim'de Dijital Menkul Kıymetler, Dijital Varlıklar, Dijital Euro, Altyapı, MiCA, Saklama ve Sürdürülebilirlik hakkında tartışmalar yapılacak. bu nedenle bugün panelistler “son gelişmeler, yeni düzenlemeler ve tokenize edilmiş varlıklar, fonlar ve öz sermaye, Dijital Euro” hakkında derinlemesine konuşacaklar. Ayrıca kripto altyapısı hakkında konuşacaklar ve sağlam saklama hizmetleri sunacaklar. Son olarak, panelistler kriptonun çevre üzerindeki etkisinin en önemli konusu hakkında konuşacaklar.

CAC 2022, canlı akışın yanı sıra yerinde katılım ile karma bir etkinlik olacak. Etkinliğe yatırımcılar, girişim kurucuları, finans kuruluşları, kripto ve blok zincirinde çalışan çalışanlar vb. katılabilir. Belirtildiği gibi, bu canlı yayınlar etkinliğin keyfini ücretsiz olarak çıkaracak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ